אבי סבג: "העונה הבאה תהיה מותחת ומאתגרת מתמיד"

סומך על צעירים. סבג (PayPerLens) סומך על צעירים. סבג (PayPerLens)
מאמן באקה אל גרבייה ימשיך עונה נוספת בקבוצה ומביע שביעות רצון מהבנייה של השלד הצעיר שנשאר מהעונה שעברה

 אנשי הפועל באקה אל גרבייה הביעו אכזבה רבה מההודעה של ההתאחדות לסיים את הליגה בשל התפרצות הקורונה, כאשר בקבוצה היו בטוחים כי אם הליגה לא הייתה מסתיימת אז הקבוצה יכלה להגיע לפלייאוף העליון. האופטימיות של אנשי באקה באה בעקבות בניי הסגל של המאמן, אבי סבג, בשילוב של שחקנים צעירים שהצליחו לבנות שלד שיהיה גם בעונה הבאה.

סבג עצמו התייחס לעונה האחרונה: "העונה אחרונה לא הייתה פשוטה. בנינו בהתחלה קבוצה לעלייה וכבר אחרי המחזור השני הודיעה ההנהלה על בעיות כלכליות ובאה עם אחריות לשחקנים וציינה כי מי שלא מעוניין להמשיך אז הוא משוחרר. מאידך התחלנו להביא שחקנים צעירים ותוך חודשיים אני חושב שעברו אצלנו כ-60 שחקנים צעירים כאשר הכי ותיק היה בן 24. בנינו קבוצה צעירה ודינמית שבסיבוב השני הראתה לליגה שהיא בנויה מצוין וחבל שהקורונה קטעה לנו את רצף ההצלחות כי היינו מרחק נגיעה מהפלייאוף העליון".

איך אתה רואה את המצב הכלכלי סביב הקורונה בעונה הבאה?

"המצב יהיה קשה מאוד הן ברשויות המקומית והן מבחינת הספונסרים שבורחים ולא מתכוונים להישאר. מי שיתחייב אז יצטרך לעמוד בהתחייבויות שלו".

גם מבחינה מקצועית תהיה עונה עם ארבע יורדות?

"אין ספק שזה לא יהיה פשוט והכל פתוח עד לסיום. תהיה עונה מאתגרת, מותחת וקשה וצריך לבנות קבוצה טובה ומאוזנת עם עומק חברתי ומקצועי".

איך תיראה באקה בעונה הבאה?

"לשמחתי מתוך 24 שחקנים בקאדר אז 14 שחקנים שאני רוצה להשאיר צפויים להמשיך וכבר הסכימו הן מקצועית והן כספית ותהיה לנו קבוצה צעירה, טובה ותוססת עם 2 שחקנים ותיקים שייתנו איזון לעונה".

מה המטרות שלכם?

"המטרות שלנו לבנות קבוצה צעירה ואם נגיע לפ לייאוף העליון אז זאת ברכה ומעבר לזה אנחנו רוצים להישאר בליגה ולא להסתבך בתחתית. תהיה לנו קבוצה צנועה שתדבר פחות ותעבוד יותר מהרגע כל האחריות נופלת עליי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סבג
(בקאוו: 09:39 27-06-2020)
יישר כוח , עלה והצלח
2
סבג אתה שקרן ולא אמין גם לשחקנים שלך וגם מה שאתה מספר בכתבה. בקה חייבת כספים בכמויות לשחקנים מהעונה שעברה ומלפני שנתיים. אף שחקן מהעונה שעברה לא מעוניין להישאר ובטח שלא בחינם. שחק עם הנוער. סבג אין לך יחסי אנוש. אתה מגעיל ומשפיל שחקנים.
3
לא רואה הרבה אפשריות לבידוד שחקנים לא מקצוענים.
4
זבלה
(מאמן: 07:15 28-06-2020)
יחרטטן מאמן אפס כל זמן שאתה בבאקה אין לכם סכוי זבלה של מאמן אדם טינופת

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?