זלפה זועמים על זועבי: "יש לו חוזה לעונה הבאה והוא יישאר אצלנו"

ידע או לא ידע על החוזה בזלפה? זועבי (דאפר מחאמיד) ידע או לא ידע על החוזה בזלפה? זועבי (דאפר מחאמיד)
חשיפה: החלוץ שחתם בקריית אתא הופתע לגלות כי חתם על חוזה לשנתיים בזלפה. זועבי: "התברר לי שאני חתום לעונה נוספת בזלפה ואשאר אצלם". בקריית אתא הגיבו: "נבחן את הדברים לעומק ונקבל החלטה"

דרמה גדולה סביב העברתו של החלוץ, מייזר זועבי, מבני זלפה לעירוני קריית אתא כאשר רגע לאחר החתימה התברר כי החלוץ חתום לעונה הקרובה בזלפה ואינו יכול לחתום בקבוצתו החדשה.

היועץ המקצועי של זלפה, נביל אמארה, הגיב: "מייזר חתם בקיץ שעבר לשנתיים ויש לו חוזה אצלנו לעונה הקרובה. על פי החוזה יש לו סעיף יציאה תמורת 50 אלף שקלים ואם לא יביא את הסכום אז הוא נשאר אצלנו".

זועבי עצמו ניסה להסביר: "לצערי לא התעמקתי בחוזה ואכן אני חתום בזלפה ואבקש מאנשי קריית אתא לבטל את ההסכם בינינו ומקווה שיבינו אותנו".

במועדון הצפוני של אלעד בראון הופתעו מהדברים והמאמן הגיב: "אנחנו מופתעים מהדברים ונבחן את הדברים בימים הקרובים. בכל מקרה מייזר זועבי ילד גדול וחתם על חוזה אצלנו. נשב ונחליט ביחד כיצד אנחנו מגיבים בנושא" .

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דורה
(חגי: 09:30 29-06-2020)
מה ששנוא עליך על תעשה לחברך דורה מה שעשיתה לאחרים חזר אליך פשוט מאוד
2
חוזה
(פיני : 12:25 29-06-2020)
חוזה צריך לבצע את הסוף צודקים זלפה אם היה הפוך היה רץ לתבוע אותם על חוזה מר מיזר זה עבודה לכל דבר חוזה זה חוזה יום טוב
3
זועבי עשה תרגיל על זלפה... כנסו
(עבד מחאמיד: 13:56 29-06-2020)
מיזר זועבי קיבל הצעה מצחיקה מזלפה שמרגישים שכל שחקן ששיחק אצלם כאילו חייב להם משהו, מייזר הלך חתם בקריית אתא בכדי שזלפה ישפרו את ההצעה, וזה מה שהיה, מיזר בחיים לא עוזב את זלפה... הוא נשאר כל יום עד הבוקר אצלם.
4
קרית אתא
(יניב: 17:56 30-06-2020)
מה אתם מחפשים בחוץ קודם תחתימו את שחקני הבית לפני שיברחו לכם

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?