סקר המאמנים הגדול: מרמורק מול כאוכב בקרב הישיר על הליגה הלאומית

יחגגו בסיום? שחקני מרמורק (מוחמד סרסור) יחגגו בסיום? שחקני מרמורק (מוחמד סרסור)
שתי הקבוצות מליגה א' יגיעו לאחר חודש אימונים וללא משחקים וינסו להישאר בעניין לפחות לשבועיים הקרובים. מאמני ליגה א' מנתחים

לאחר שלושה חודשים ללא כדורגל תקבל ליגה א' היום את אחד המשחקים המרתקים כאשר הפועל מרמורק תשחק מול הפועל כאוכב בקרב גמר הפלייאוף, כאשר המנצחת תשחק מול הקבוצה שתסיים במקום ה-14 בליגה הלאומית.

אתר "דאבל פס" יצא לסקר מיוחד לקראת אחד המפגשים המעניינים של העונה כאשר המאמנים משתי המחוזות מנתחים את המשחק.

ארז בנודיס: "לדעתי מרמורק ינצחו כי הם קבוצה טובה יותר שמגיעה בסגל מלא לעומת ההרכב החסר של כאוכב".

אורי קרגולה: "מבחינה סטטיסטית ועל פי העבר המחוז הדרומי גבר ברוב הפעמים על הצפון. אני חושב שגם הפעם למרות שמדובר בשתי קבוצות מעולות. ההסבר שלי שמרמורק מגיעה עם סגל מנוסה יותר ברוב העמדות אבל אני בכל מקרה מאחל בהצלחה לשני הצדדים".

אבי סבג: "משחק קשה מאוד לניחוש כי מרמורק אולי עולה מעט על כאוכב בגלל הניסיון ולדעתי המשחק הזה יוכרע על חודו של השער".

שלומי שלמה: "מדובר במשחק אחד שהכל יכול להיות בו. לדעתי מרמורק ינצחו בגלל האיכות של השחקנים וחוסר משמעותי בהרכב של כאוכב והיתרון של מרמורק גם על הקווים בזכות הניסיון של ניסן יחזקאל".

אלעד בראון: "אני חושב שיהיה משחק שקול ואני לא חושב שיש למרמורק יתרון ואולי דווקא לכאוכב יש יתרון כי מדובר בקובצה שרצה שנתיים והיא מאוד מגובשת ומלוכדת ולדעתי כאוכב יפתיעו וינצחו".

שי מאור: "זה משחק כמו גמר גביע וכל תוצאה יכולה להיות בו. שתי הקבוצות עשו הכנה בצל הקורונה ואלו לא היו הכנות אופטימליות ולטעמי החיסרון של שחקני כאוכב במיוחד של עבד מורג'אן אז יהיה משחק שקול ומרמורק תכריע את המשחק ותנצח בתשעים דקות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הפתעה
(אחד שיודע: 09:27 30-06-2020)
כאוכביעלו כמו יחידת קומנדו.מרמורק שחקנים שבעים .כאוכב מנצחת 2:0

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?