ההתאחדות עשויה לדחות את פתיחת עונת המשחקים הבאה

הקורונה עוד לא נגמרה. ההתאחדות לכדורגל הקורונה עוד לא נגמרה. ההתאחדות לכדורגל
פרסום ראשון: בעקבות רמת התחלואה בוחנים בהתאחדות ומשרד הבריאות אפשרות לדחות את פתיחת העונה. בהתאחדות גם שלחו הוראות לפתיחת האימונים בשלב זה ללא מגע

גידול בתחלואה של חולי קורונה בשבועות האחרונים מטרידים את ראשי המדינה בכלל ואת אנשי הכדורגל הישראלי בפרט, וזאת במיוחד לקראת פתיחת עונת המשחקים הבאה. בימים הקרובים צפויים להיערך מספר פגישות בין נציגי ההתאחדות לכדורגל לנציגי משרד הבריאות לגבי העונה הבאה ולא מן הנמנע כי יוחלט לדחות את פתיחת העונה מתחילת חודש ספטמבר לסוף החודש.

"אף אחד לא ייתן אישור לשחק במצב של היום. בליגות הלא מקצועניות ובעיקר בלא מעט מגרשים בישראל בלתי אפשר להגביל את כמות האנשים וזה גורם לחוסר שקט" אמר גורם בהתאחדות.

בינתיים נציגי ההתאחדות שלחו מכתב לקבוצות השונות לקראת פתיחת האימונים ושם הובהר כי האימונים יחולקו לקפסולות של 20 שחקנים, כאשר בשלב זה האישור הוא אימונים ללא מגע ויתאפשרו רק אימוני כושר ובעיטות לשער.

בהתאחדות מקווים כי המגבלה של משרד הבריאות תימחק בקרוב אך שוב לאור התחלואה בשבועות האחרונים נראה כי עתיד העונה הבאה בליגות הנמוכות בסכנה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה
(דוד : 14:59 01-07-2020)
פשוט בושה וחפה על אחדות של כול העולם משחקים כדורגל בלי קהל רק מדינה שלנו מיוחדת במינה מה קורה לאתחדות פתאום
2
חירום
(לחשוב על תוכנית חירום: 17:36 01-07-2020)
הטעות הראשונית היא לחשוב שליגה של 18 קבוצות יכולה להתקיים בזמן הקורונה. אפשר היה לחלק שנה אחת לשלוש ליגות של 12 קבוצות ואז להיות עם יד על הדופק
3
שגורם לעומס חשיפה לקורונה הבעיה שזה כבר מאוחר מידי היו צריכים לצמצם ליגות לא להגדיל. לא רואה איך הליגות יתקיימו כסידרן ..ראו מקרה בני לוד בלאומית ותכפילו.
4
צריך ליגת חירום
(שמעון ביטון: 15:02 02-07-2020)
להיות מוכנים לכך שהליגה תיפתח רק בדצמבר-ינואר ולחלק את ליגה א' ל-4 מחוזות של 10 קבוצות ואת ליגה ב' ל-8 של 10.

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?