קבוצות בליגה א' דורשות מההתאחדות: "מגיע לנו פיצוי אם הליגה לא תיפתח"

מכתב להתאחדות לכדורגל מכתב להתאחדות לכדורגל
בלעדי. בעלי ליגה א' ובראשן ירמיהו חולון מעוניינות לדעת מה יהיה המתווה של הליגה בעוונה הקרובה. קנאפו: "מתחילים בקמפיין 'המחאה'"

ההודעה של ההתאחדות לכדורגל על דחיית הליגה עד לאחרי החגים, והעובדה שרק בימים הקרובים תוקם ועדה שתבנה את המתווה המקצועי לעונה הקרובה גרמה לכעס רב בקבוצות בליגה א'.

מי שעומד בראש המחאה הוא בעלי ירמיהו חולון, רונן קנאפו, שכבר שלח מכתב רשמי להחאחדות לכדורגל עם מספר דרישות בסיסיות.

במתכב שהגיע ל"דאבל פס" נכתב: "אנחנו דורשים מבעוד מועד ובאופן חד משמעי ועל מנת להיערך את תאריך תחילת הליגה המדוייק,  מתווה המפעל לעונה הקרובה, אורך המחזורים, חלוקה /אי חלוקה לבתים וזהות המשתתפות בכל בית".

עוד נכתב במכתב: "הערכת זו מסתמכת על הוצאות כלכליות בדמות תשלום על מגרשי אימון וחדרי כושר, ציוד לפתיחת העונה, שכר שחקנים וצוות אימון. אנחנו דורשים שההתאחדות לכדורגל תיקח לידי חשבון שבמידה והליגה לא תיפתח אז מעבר להשלכות המקצועיות נגזרות מדחייה אז שההתאחדות לכדורגל תיקח אחריות ותפעיל מנגנון פיצוי כספי לקבוצות בגין הוצאות על ההערכות לחתילה הליגה".
מעבר לכך דרשו קנאפו וחבריו כי כמות היורדות בכל מחוז תהיה זהה לכמות העולות כחלק מהחשש שקבוצות רבות יקרסו כלכלית בעקבות נגיף הקורונה.

קנאפו אמר בנושא: "אנחנו מתחילים בקמפיין 'מחאה'  יחד עם ראשי קבוצות נוספות מליגה א' הוגשה פנייה רשמית להתאחדות עם דרישות לקראת העונה הקרובה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נעשה הפגנה גדולה מול ההתאחדות
2
קנפו
(בכיינים: 18:14 22-07-2020)
על מה תמחאו ? תגידו תודה שדחו יכול להיות שהליגה לא תיפתח..ישלכם זמן גם להתכונן לגבי המתווה הם חייבים לקיים
3
חכם
(חכם: 18:53 22-07-2020)
רק טמבל משקיע בעונה שלא יודעים לאן הולכים !!! תהיה חזק יא גיבור פראיירים לא מתים מתחלפים!!!!!