סמיר מנעא: "אי אפשר לחיות באי וודאות ופחד"

חושש מהעונה הבאה. סמיר מנעא חושש מהעונה הבאה. סמיר מנעא
היו"ר של מג'דל כרום חושש לקראת העונה הקרובה ובטוח שקבוצתו תשרוד בליגה ואף מתכוון להתחזק בשני שחקנים בלבד

הפועל מג'דל כרום חזרה העונה לליגה א' וקיוותה שהעונה הקרובה תהיה עוד שנת פריצה עבורה, אבל הקורונה ודחיית הליגות מעמידות את הקבוצה במצב לא פשוט כמו שאר קבוצות הליגה. היושב ראש של הקבוצה, סמיא מנעא, מודע לקושי ואף מדבר על החששות שלו: "המצב לא נוח לליגה ולא נוח בכלל בכל המדינה. אף אחד לא יכול לתכנן את העונה הקרובה ואי אפשר לדעת אם יהיה אימון מחר או מחרתיים כי יכול להיות סגר בכל יום. קושי נוסף הוא בהחתמת שחקנים כי ברגע שאתה חותם אז אתה מחויב להם ואם אין ליגה אז זאת פגיעה כלכלית קשה. אני מאחל בריאות לכולם ואני חושב שהעולם ואנחנו בישראל צריכים לחיות לצד הקורונה".

אז איך אתה מציע לטפל בסוגיה?
"אם זה היה תלוי בי אז אני קודם כל דורש שכולם יתנהגו על פי הנהלים וההוראות אבל אני חושב שצריך לפתוח הכל וכל אחד צריך לדאוג לבריאותו. כולנו חיים בפחד ולא יודעים מה יקרה מחר. אי אפשר לסגור את המדינה אבל כל אחד צריך לשמור על עצמו".

כיצד זה משפיע על מג'דל כרום?
"זה משפיע עלינו ועל שאר הקבוצות בליגות הנמוכות כי התרומות של אנשי עסקים ירדו כי אותם אנשי עסקים נפגעו מבחינה תקציבית והקבוצות ייפגעו בהתאם. זאת בעיה רצינית כי הליגות הנמוכות מבוססות על תמיכה מצד ספונסטרים בניגוד לליגות המקצועניות שמקבלות תמיכה מגורמים שונים אז אנחנו סובלים ונסבול".

מה המטרה של מג'דל כרום בעונה הקרובה?
"ההכנות שלנו רגילות והמטרה להישאר בליגה. ליגה א' תהיה ליגה קשה עם ארבע יורדות וקבוצה אחת תלך למבחנים. זה לא יהיה קל אבל אני חושב שבנינו בעונה האחרונה על בסיס שחקנים צעירים וטובים ונצטרך ככל הנראה לצרף שני שחקנים שיעזרו לנו במשימה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אפשר לסיים את הקורונה
(אנרגי הארנב: 14:25 25-07-2020)
אים הממשלה הייתה רוצה לסיים את הקורונה היא יכלה יש לה פשוט כל מיני שיקולים פנימיים פשוט וקל
2
קבוצה שלא יכולה לשרוד בליגה עם סגל .....
(מכיר את הליגה : 12:34 26-07-2020)
קבוצה שלא יכולה לשרוד עם כל כך שחקנים ברמה בינונית ובמיוחד ש4 קבוצות יורדות ליגה , וללא מגרש ביתי , וללא תרומות איך שאדון סמיר מספר , אז כל הגורמים מובילים אותם לירידת ליגה כמעט וודאית ,למרות שאיפשר להספיד אותם כל כך מהר למרות הכל מאחל להם הצלחה רבה.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?