היסטוריה בליגה א': ועד מנהל בקרב ראשי ליגה א'

יושבי הראש בפגישה יושבי הראש בפגישה
פרסום ראשון: לאחר פגישה בין יושבי הראש הוחלט להקים ועד מנהל שיתנהל מול ההתאחדות לכדורגל ותקבע את מתווה הליגה

היסטוריה בליגה א'. לראשונה הוקם ועד מנהל בקרב קבוצות ליגה א' מהמחוז הצפוני והמחוז הדרומי. הערב (שני) נערכה פגישה בין נציגי מועדונים משתי המחוזות ובה הוחלט להקים ועד מצומצם אשר יהיה הגורם שיתנהל מול ההתאחדות לכדורגל בנושא עתידה של הליגה בעונה הקרובה. 

בין השאר הוחלט גם שכל החלטה שתעלה תובא לאישור הרוב בקרב הקבוצות וכבר בימים הקרובים ייפגשו נציגי הועד המצומצם על מנת לגבי מתווה להמשך הפעילות ולקראת פתיחת העונה.

בעלי ירמיהו חולון, רונן קנאפו אמר בנושא: "אני בטוח שיהיו חילוקי דעות ולא תמיד תהיה הסכמה מלאה בכל צעד וצעד אבל ישנו קונצנזוס לגבי הצורך בקביעת סדר יום , סימון הליגה השלישית כליגה חצי מקצוענית , אני קורא להתאחדות לקרב אותנו לשולחן הדיונים ולתת לנו במה להביע את דעתנו , אנינו ראשי קבוצות ליגה א שבינציים משקיעים מכיסנו הפרטי לטובת  הכדורגל הישראלי ללא שום תמורה ערכית".

יו"ר אור יהודה, גיא פרץ, אמר בנושא: "היתה פגישה עיניינית ומועילה. הסיכום על הקמת ועד של ליגות א( צפון ודרום) בימים אלו היה חשוב מאוד. נפעל לקדם את האינטרסים של המועדונים , המאמנים והשחקנים כדי שנוכל לעמוד באתגרים הצפוים לנו בימים לא פשוט אלה. בשאיפה ננסה להעביר בשיתוף פעולה יחד עם ההתאחדות לכדורגל את החלטות (מועדוני ליגה א') הרוב שייוצג ע"י הוועד הנבחר". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אור יהודה
(חזי יעל: 09:48 29-07-2020)
גאי פרץ אדם משכמו ומעלה ,איש חיובי לכדורגל הישראלי , אדם ישר ואמין , אוהבים אותך במ.כ אור יהודה , שיהיה לנו , וקבוצות בהצלחה בשנה קשה זו .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?