שמעון לוגסי: "הייתה עונה טובה בירוחם, שני הצדדים הרוויחו מהמעבר מדימונה"

שמעון לוגסי (אורי גבאי) שמעון לוגסי (אורי גבאי)
אחד המגנים היותר בכירים בליגות ב' מחזיק בהצעות מקבוצות בליגה א' וב' אך מכוון לחתום בקבוצה עם שאיפות. לוגסי:"אני אשחק בקבוצה עם שאיפות. העונה תהיה פיננסית, אבל כמו תמיד יהיו שלוש ארבע קבוצות שישקיעו"

המגן השמאלי של הפועל ירוחם, שמעון לוגסי (29) עשה עונה נפלאה לאחר שהגיע בתחילת העונה מהעולה החדשה לליגה א' מ.ס דימונה. לדבריו של לוגסי, המגן נאלץ לעזוב את הקבוצה ולשחק בירוחם.

"העונה האחרונה הית עונה מצוינת עבורי , התחלתי את העונה בדימונה במהלך העונה נאלצתי לעזוב דברים לא הסתדרו והיה חשוב לי להיות בראש שקט במגרש ולכן קבלתי החלטה לחתום בירוחם ושני הצדדים הרוויחו" סיכם לוגסי את העונה האחרונה והוסיף "לדעתי השנה בגלל במצב של הקורונה יהיו פחות תקציבים בקבוצות אבל כמו תמיד וכמו בכל עונה בליגה ב' תמיד מענינת ויהיו ת 3-4 קבוצות שישקיעו וירוצו למעלה".

כשלוגסי נשאל איפה הוא רואה את עצמו בעונה הבאה, ענה:"תראה אותי איפה שהכי ירצו בי וכמובן חשוב לי להיות בקבוצה שיש לה שאיפות ומטרות".

בימים אלה לוגסי מחזיק בהצעות מקבוצות ליגה ב' ועוד קבוצה מליגה א' דרום.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגן מעולה
(יעקב: 13:42 28-07-2020)
לוגסי עזר לירוחם לדעתי המגן שמאל הטוב בליגות הנמוכות אני מכווה שהוא ישחק בירוחם
2
המגן הכי טוב הליגה.
(חיים : 21:48 28-07-2020)
לוגסי המגן הטוב בליגה ואם ירוחם לא יעשו מאמצים להשאירו לדעתי לא יכולים להתחרות למעלה אם מודיעין , מלאכי , שדרות ירוחם חייבת להחתים אותו .
3
9
(4: 07:40 29-07-2020)
שחקן שמכושר לכתבים שחקן מהמר חרא של אישיות שמעון ביטון אתה גאון שהעפת תפח אשפה הזה
4
למגיב 2
(יואל: 09:06 29-07-2020)
שדרות מתפרקים

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?