ניזאר גנאם: "ההחלטה לדחות את הליגה פגעה בנו בצורה קשה"

מכוון גבוה. גנאם (צילום: דאפר מחאמיד) מכוון גבוה. גנאם (צילום: דאפר מחאמיד)
העולה החדשה לליגה א' הרשימה בבניית סגל הקבוצה, ואף החלה להתאמן בתחילת יולי אך דחיית הליגה גורמת לה לחשב מסלול מחדש

העולה החדשה לליגה א', בני פריידיס, עלתה בצורה מרשימה לליגה א' כאשר כבר בסיום העונה החלה בבניית הסגל לקראת העונה החדשה במטרה לבנות קבוצה איכותית עם רצון להמשיך את ההצלחה. הקבוצה אף החלה את אימוניה בתחילת יולי אבל אז הגיעה ההחלטה של ההתאחדות לכדורגל לדחות את הליגה לחודש אוקטובר.

בפריידיס מדברים על פגיעה כלכלית קשה. מי שמנהל את הקבוצה ביד רמה הוא ניזאר גנאם שהתייחס לאירועים האחרונים ואמר: "התחלנו להתאמן בתחילת יולי ופתאום קיבלנו הודעה שהליגה נדחתה. זה מאוד מבאס כי השחקנים נכנסו לקצב טוב והחלו להכיר אחד את השני ואני מאוד לא אוהב את ההחלטה הזאת".

למה אתה מתכוון? תרחיב.

"זה פוגע בנו כי השחקנים התחילנו להתאמן ונעצרו מבחינה מקצועית. גם כעת קשה לנו להביא תרומות ואנחנו עוד חייבים מענקים לשחקנים על העונה שעברה. לדעתי היה צריך להחליט כבר בסיום העונה שעברה לגבי הפתיחה של העונה החדשה ולא להשאיר אותנו בחוסר וודאות. זה מכעיס אותי כי אף אחד לא מבטיח שחודש אוקטובר זה תאריך סופי ולי יש חוזים על השחקנים ואני לא יודע על אילו חודשים צריך לשלם כאשר כבר יש דרישות על אימוני חודש יולי".

ובכל זאת מה אמרת לשחקנים?

"יש לנו חבורה של גברים והשחקנים באו לקראתנו. השחקנים מבינים וצריכים להבין שהמצב הזה הוא של כל המדינה וזאת לא בעיה כלכלית רק שלנו. אנחנו הולכים להיפגע כלכלית בצורה קשה מההחלטה לדחות את הליגה".

בכל זאת בניתם קבוצה חדשה. מה המטרה שלכם העונה?

"החתמנו שחקנים רעבים ויש לנו שילוב מצוין בין צעירים לותיקים. בעיניי יש לנו הרבה מה להציע בליגה א' והמטרה להיות בפלייאוף העליון".

לסיום יש לכם גם צוות מאמנים בדמותם של פאיד חסון ואדהם זועבי?

"נכון יש לנו שני מאמנים מהטובים בליגה ומאמן שוערים מצוין. כולם עובדים בתיאום מלא ורואים את הכול באותה שפה ואני מצפה שהם יביאו אותנו למטרות שלנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אל תמהר לבוא לליגה א ...
(מאור לוי: 11:28 01-08-2020)
ניזאר אתה מדבר נחמד, שיהיה לכם בהצלחה, אבל בליגה א הכל ידוע מראש כל התוצאות 3-1 או 3-0 או 3 שערים +, תחסכו בהשקעה חבל על הכסף, עדיף שתשקיעו בצעירים.
2
ליגה לאומית
(שאדי: 13:14 01-08-2020)
ניזאר הוא הפועל פרדיס בלעדיו הכדורגל בכפר לא היה קיים אתם עוד תשמעו עליו אני קורא לו משה דדש החדש רק בריאות והצלחה בכל מה שתעשה קח אותנו ללאומית ושההיסטוריה תכתוב והזמן יספור
3
חחחח
(חחחח: 14:52 01-08-2020)
חחחחחח תחזרו מהר לליגה ב
4
שנה שעברה
(שחקן: 15:07 01-08-2020)
כשהיית חייב לנו משכורות במהלך העונה סיפרת לנו שראש העיר נתקע על מנוף במקום מאוד רחוק ובגלל זה הכסף מתעכב
5
בדיחה
(מכיר : 12:30 02-08-2020)
בדיחה הדבר הזה
6
אכזבה
(בדיחה: 00:27 03-08-2020)
קבוצה הנשענת על ראש מועצה שדואג להביא קולות מקבוצת כדור רגל , וזורק כסף על ימין ושמאל בכדי לרצות קומץ של אנשים זה בכלל לא ראש מועצה . ומתלכלכת בפולטיקה היא קבוצה חלשה מאוד . אכזבה הפועל פרדיס
7
פועל בני פרדיס
(צוחקים עלינו: 14:48 16-08-2020)
זרקתם את הנערים ולא השקעתם בהם וכעת מפזרים כסף על שחקני רכש מי שלא משקיע בבני הכפר לא מגיע לו לעלות ליגה תשקיעו בנערים ותפסיקו לבלבל את המוח

סקר דאבל פס

לפי משחקי הגביע וההכנה, מי הולכת לאכזב השנה?