מ.ס קריית גת הביסה במשחק העונה את הפועל רהט 1:4

מ.ס. קריית גת עשתה ביום שישי האחרון במשחק העונה בדיוק את מה שהיא הייתה צריכה לעשות כדי לספק לנו פוטו פיניש מדהים לליגה ג' מחוז מרכז. קריית גת הציגה את המשחק הטוב ביותר שלה העונה, הביסה 1:4 את המוליכה ערב המחזור, הפועל רהט ודחתה את ההכרעה על כרטיס העליה לפחות עד השבוע הבא. כל הפרטים והתמונות בכתבה.

סיקור ותמונות:ירון קדוש.

תמונות סטילס :אנס אבודעבס.

 

חגיגה שכזאת לא נראתה בקריית גת חודשים ארוכים, 1500 צופים, אווירה של ליגת העל, דגלים, רעשנים ומעל לכל קבוצה אחת שהגיעה למשחק העונה והיא מ.ס. קריית גת.

 

1500 צופים הגיעו לחזות בהתמודדות גם כפיר אדרי(במרכז בשחור)הגיע.(צילום:אנס אבודעבס.)


כבר בדקה הראשונה הראתה לנו קריית גת שהיא הגיעה למשחק מוכנה מאוד, שער חוקי של חלוצה, אביחי אזולאי נפסל בטענת נבדל. שש דקות מאוחר יותר כבשה שוב קריית גת הפעם מרגלי מושיקו בן סעדון מבעיטה חופשית שנפסקה לזכותה בתוך הרחבה, אך השופט גיא לייבוביץ' פסל את השער בטענה שהוא לא שרק לביצוע הבעיטה.

 

בן סעדון כובש בבעיטה החופשית שנפסלה.(צילום:אנס אבודעבס)

 

וואליד אלאפיניש(באדום)עובר את לירן מואס מקריית גת.(צילום:אנס אבודעבס)

 

בדקות הבאות התנהל במגרש משחק במעמד צד אחד, מ.ס. קריית גת הגיעה לאין ספור מצבים, שלטה במרכז המגרש, אך חלוציה לא השכילו לנצל את המצבים אליהם הם הגיעו וגם שוער רהט במספר הצלות מנע מהם את היתרון.

 

משה סבג מקריית גת(בצהוב)וקאיד אלאטרש מרהט.(צילום:אנס אבודעבס)

 

המחצית הראשונה אמנם הסתיימה בתיקו מאופס, אך בקריית גת האמינו כי נוכח השליטה שלהם במגרש, השער הראשון הוא רק עניין של זמן.

 

אלי דבש(באדום)שהיה אנמי מאוד מול קובי וקנין מקריית גת.(צילום:אנס אבודעבס)

 

המחצית השנייה הייתה המשך ישיר לקודמתה, קריית גת שלטה במרכז המגרש רבות בזכותם של משה סבג, מושיקו בן סעדון, דודו ארואס ולירן מואס שפעם אחר פעם שלחו את החלוצים שלה, ליאור סודמי ואביחי אזולאי למצבי הבקעה בטוחים, אך שוב היה זה שוער רהט והבלם שלה יניב אדרי שבלמו אותם, אגב אדרי זכה לעידוד מאחיו כפיר אדרי שישב ביציע. דקותיים מן פתיחת המחצית השניה ומ.ס. קריית גת עלתה ליתרון הראשון, משה סבג שלח כדור מדוייק ללירן מואס, זה הסית את הכדור לימין לעברו של מושיקו בן סעדון שהגביה את הכדור לתוך הרחבה, ליאור סודמי הסית בראשו ואביחי אזולאי שלח פצצה לבין חיבורי הקורות כדי לקבוע יתרון מוצדק 1-0 לזכותה של הקבוצה המקומית.

 

אביחי אזולאי(משמאל)חוגג עם משה סבג את הראשון של קריית גת.(צילום:אנס אבודעבס)

 

עם הבקעת השער התעוררה רהט לחיים והחלה לתקוף, אך במקום להשוות היא מצאה את עצמה בעשרה שחקנים, משה סבג שלח את אביחי אזולאי בודד מול שוער רהט, סלמן טוויל זה האחרון יצא לעברו, הכשיל אותו על קו 16 המטרים ולשופט גל לייבוביץ' לא נותרה ברירה אלא לשלוף לעברו את הכרטיס האדום. הרחקה זו הרגיזה את אנשי רהט שטענו כי השופט חיפש אותם, בסיום המשחק בעיקר בעקבות צילום של אחד הצלמים שנכח במקום ושצילם את רגע העבירה הוכח כי ההרחקה היתה מוצדקת.

 

רגע ההכשלה של שוער רהט על ליאור סודמי(צילום:אנס אבודעבס)

 

שחקני רהט באים בטענות לשופט ליבוביץ' על הרחקת השוער אלטויל.(צילום:אנס אבו דעבס)


למרות שרהט שיחקה החל מדקה זו בעשרה שחקנים, הייתה היא זו דווקא שהחלה תוקפת, בדקה ה-59 היא אף באה על שכרה, אמיר אלפיניש שלח כדור מדוייק לעברו של אלי דבש, דבש אמנם איבד את הכדור, שוער קריית גת, אביאור חן שקלט את הכדור בידיו, אך השמיט אותו ובניסיון להשיג את הכדור הוא תפס את דבש בחולצתו ולייבוביץ' פסק ובצדק לבעיטת עונשים מ-11 מטרים לזכותה של רהט אותה ניצל אמיר אלפיניש כדי להשוות את התוצאה ל-1-1.

 

אמיר אלפיניש חוגג שוויון זמני לרהט.(צילום:ירון קדוש)

 

ליאור סודמי(בצהוב) עובר את יניב אדרי מרהט.(צילום:אנס אבודעבס)

 

השוויון לא הלחיץ את שחקני קריית גת, אלו המשיכו לשטוף את המגרש ופעם אחר פעם הגיעו להזדמנויות, אך רק בדקה ה-76 הם ניצלו את היתרון המספרי על המגרש ואת היכולת החלשה של שוער המשנה של רהט, באותה דקה שלח משה סבג כדור מדויק למושיקו בן סעדון וזה מ-16 מטרים הניף את הרגל שלח כדור למרכז רחבתה של רהט שם היה לירן מואס שדחק את הכדור פנימה כדי להחזיר את קריית גת למשחק.

 

לירן מואס חוגג עם משה לגיסה ומשתיק את אוהדי רהט.(צילום:אנס אבודעבס)

 

ההמשך היה כל כולו של קריית גת, בדקה ה-80 שוב התקפה של קריית גת, הפעם היה זה שלומי כנפו בחילופי מסירות עם דודו ארואס, הכדור הגיע ללירן מואס זה הטעה את המגן שלו הגביה לתוך הרחבה ושם התמקם מצוין מושיקו בן סעדון ששלח פצצה מתחת לידיו של שוער רהט כדי לקבוע 3-1 לקריית גת, שבע דקות מאוחר ושוב התקפה מושלמת של קריית גת שניצלה את הריפיון בהגנת רהט, ושוב היו האלה משה סבג, מושיקו בן סעדון ולירן מואס שהיו מעורבים בהתקפה שבסיומה הגיע הכדור למלך שערי הקבוצה, ליאור סודמי שדחק את הכדור פנימה וקבע את תוצאת המשחק 4-1.

 

סודמי כובש את הרביעי של קריית גת.(צילום:אנס אבודעבס)

 

סודמי בדרך לחגוג עם מואס את הרביעי של קריית גת.(צילום:ירון קדוש)

 

סודמי נושא על הכתפיים את שלומי כנפו,נצחון ענק לקריית גת.(צילום:ירון קדוש)


בסיום המשחק צהלו שחקני קריית גת שהשלימו קאמבק מדהים של שמונה משחקים עם שמונה נצחונות והעפלה למקום הראשון ביחד עם הפועל רהט ובני יצ'לאל שניצחה 2-0 את בית"ר אשקלון.

 

שחקני קריית גת חוגגים נצחון ענק.(צילום:אנס אבודעבס)

 

אייל נברו שוערה המחליף של רהט מעכל את הרביעיה.(צילום:ירון קדוש)


בסיום המשחק השמיעו שחקני וראשי הפועל רהט טענות קשות כנגד שופט המשחק, גל לייבוביץ' לטענתם לייבוביץ' היה חד צצדי וההרחקה של השוער לא הייתה מוצדקת, בדיקה שלנו מול חוקת המשחק הוכיחה מעל לכל ספק כי האדום היה מוצדק וראשי רהט צריכים לבוא אחר ורק בטענות לעצמם על יכולת חלשה במשחק העונה.השופט לייבוביץ' אמר בסיום:"שוער רהט היה השחקן הלפני אחרון בהגנת רהט, הוא הכשיל שחקן יריב ומנע הבקעת שער בטוח ועפ"י החוקה מגיע לו כרטיס אדום."

 

לירן מואס חוגג משחק ענק.(צילום:אנס אבודעבס)

 

קריית גת חוגגת צמרת משולשת מדהימה.(צילום:ירון קדוש)


בשבוע הבא תצא קריית גת למשחק חוץ קשה מול הפועל חורה, רהט תארח את בית שמש ובני יצ'לאל יארחו את מכבי רחובות בדרבי הרחובותי, במידה ושלושתן ינצחו בשבוע שלאחר מכן יתקיים פליאוף בין שלושתן, הפסד או תיקו של אחת מהן והשתיים האחרות יפגשו ביניהן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
קונצרט של כדורגל!!
(אבי: 10:17 02-05-2009)
איזה קבוצה גדולה, 1500 איש נהנו מקונצרט וחוויה של כדורגל באצטדיון בקרית גת שהוכיחה כי היא קבוצה ששייכת לליגה גבוהה יותר..
2
כל הכבוד לקרית גת..
(אוהד רהט..: 10:19 02-05-2009)
שיחקו משחק גדול חבל רק שהשחקנים שלנו קיבלו פיק ברכיים לנוכח הקהל והאוירה..יש להם שחקנים גדולים שידעו להכריע ב"מאני טיים"..
3
כל הכבוד לקרית גת!!
(צעירי אלהוזייל: 12:21 02-05-2009)
באמת הוכחתם את עצמכם והמון המון הצלחה ובעזרת השם תעלו לליגה ב'!! בהצלחה בהמשך!!
4
בדרך לליגה ב'.
(אביאור (שוער בקבוצה): 14:07 02-05-2009)
משחק מדהים היה ביום שישי שטפנו את המגרש כל הכבוד לכל השחקנים ולכל מי שבא לצפות במשחק אנחנו עוד נעלה לליגה ב'
6
7
אביחי אזולאי בוא לרהט...
(אוהד רהט: 18:13 02-05-2009)
אביחי אזולאי תותח..
8
אבי שאול שחקן גדול!!
(אוהד רהט: 19:04 02-05-2009)
אבי שאול שחקן גדול איזה יופי של משחק ממש שחקן ענק..
9
השחקנים של קרית גת..
(רהטאוי: 19:58 02-05-2009)
כל קרית גת נתנה הצגה,אוירה מחשמלת הייתה באצטדיון היה אצטדיון מלא ומשחק מעולה..מי שסחב את הקבוצה במשחק הזה היה מ"ס 7 ומ"ס 8 שנתנו הצגה של כדורגל חבל רק שרבו עם הקהל שלנו קצת..אבל אפשר להבין אותם כי היה משחק חם ברהט..נקווה שבפלייאוף נפרק אותם..!!
10
ל 2 ו6 ו7 כנס
(הפועל רהט: 20:00 02-05-2009)
יודעים בדיוק מי אתה פעם הפועל זרקו אותך בכלל השקריס שלך
11
אביחי שחקן מספר 1
(אלמונית: 20:27 02-05-2009)
מי זה החתיך הזה!איזה פוזה של מיליון דולר זה מה שאתה שווה חחחח....
12
הללויה וזה השיר
(אוהד רהט: 20:30 02-05-2009)
מגיע לקריית גת לעלות ליגה הם הוכיחו שהם הקבוצה הטובה ביותר בליגה
13
ן אתה פשוט בושה לכדורגל וזה לא פעם ראשונה גם שצעירי שיחקו נגד נתיבות ישבת ביציע נתיבות
14
כולם לכנס
(זה אני: 22:13 02-05-2009)
לאוהד רהט תתביש לך לא אוהבים אותך ברהט.. אם אתה גבר תגיד מי אתה..
15
איזה שחקן ענק באמת!!
(שחר קרית גת: 23:59 02-05-2009)
לירן מואס במילה אחת שחקן ענק! איזה תצוגה של כדורגל..גם כבש את השער אולי הכי חשוב של קרית גת ובסוף בישל את הגול המוחץ לסודמי..קבוצה ענקית פשוט חוייה של כדורגל יאלללה ליגה ב'...ב"ה!!!!!
16
מי אני? כנס ואני יגיד לך...
(אוהד רהט: 00:01 03-05-2009)
עד לפני שחודש רציתי שרהט יעלו כי חשבתי שמגיע להם אבל אחרי המשחק הזה שרהט לא חיברה 2 פסים באמת הבנתי שהיא לא ראויה...ואני לא יגיד את השם שלי אבל אני שיחקתי שנה שעברה בהפועל!
17
יש לכם את החלוץ הכי טוב בליגה
(אוהד קרית גת: 00:15 03-05-2009)
ליאור סודמי נכס לליגה הזאת
18
רה נמצאים בקבוצה אף אחד לא עזב
19
יאללה הפועל רהט לא נורא
(רהטאוי: 01:27 03-05-2009)
רהט בסוף תעלה ויחיו הקנאים ויסבלו
20
בדרך לליגה א
(אוהד אמיתי: 13:02 03-05-2009)
אני מודיע לכל הקרית גתים שאוהבים כדורגל יש בעיר עוד אלטרנטיבה מכבי קרית גת לא מביאה קבלות בואו לעודד את מ.ס קרית גת שבאמת מגיע להם קבוצה עם נשמה שהסמל הוא לפני הכל עלו והצליחו ובואו כולם לעודד
21
ל"אוהד אמיתי"
(דוד מרדכי: 15:47 03-05-2009)
קבוצה לא מחליפים!!! ואל תנסו לסכסך!!!! אוהדי מכבי רוצים שמס יעלו ואפילו היו הרבה אוהדי מכבי במשחק כולל האולטראס שלנו יש קשרים טובים למרות שאין להם אוהדים בכלל... הסמל שלכם הוא בעצם הסמל שלנו רק שלא מתאים לו לשחק בליגה א' מבחינה מיקצועית הוא מבוגר
22
שוער עם ניסיון רב
(עומרי סיבוני: 16:31 03-05-2009)
קרית גת יש לכם את אחד השוערים הטובים שאני מכיר הוא שיחק איתי בהפועל באר שבע. אם הוא חוזר לכושר אתם רק תרויחו בהצלחה .
23
לאוהד אמיתי
(דורון מכבי קריית גת: 17:56 03-05-2009)
אל תנסה לקנות אוהדים של מכבי.. אומנם יש מספר שחקנים במ.ס שאני חולה עליהם כמו משה סבג מושיקו בן סעדון ודודו ארואס אבל אני מבקש ממך אל תנסה בכלל להזכיר באותו משפט את הקבוצה שאתה משחק בה (אני בטוח שאתה שחקן במ.ס) למכבי מועדון ששיחק בלאומית ובליגת העל.
24
כולם לכנס
(זה אני: 17:57 03-05-2009)
לאוהד רהט אתה שקרן... אתה המוכנה ברהט הנחש השחור..
25
לאוהד רהט הפחדן....
(זה אני: 18:01 03-05-2009)
מה אתה מפחד לקבל מכות מאהודי הפועל יא פחדן
26
כל הכבוד
(אוהד קרית גת: 17:09 04-05-2009)
שיחקתם יפה אבל עוד לא עליתם ליגה סימו את העבודה ולכו לחגוג
27
שיפט באדום???????????
(יוסי: 23:04 04-05-2009)
שיפוט על הפנים הרחקת שוער רהט לא נכונה והכריעה את המשחק

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?