ראשי ההתאחדות לשחקני הליגות הנמוכות: "רוצים להחזיר את הליגה אבל אין אישור ממשרד הבריאות"

לא מוותרים. מובילי ארגון השחקנים לא מוותרים. מובילי ארגון השחקנים
מספר רב של שחקני הליגות הנמוכות הגיעו כדי למחות על דחיית הליגות ושישה מהנציגים הוזמנו למשרדי ההתאחדות

ראשי התאחדות לכדורגל נפגשו הבוקר על נציגי השחקנים שהגיעו להפגין מול משרדי ההתאחדות בעקבות ההודעה על דחיית הליגות הנמוכות. מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר, סמנכ"ל אבי לוי ונציג הליגות הנמוכות גיא גולדפרב זימנו שישה נציגים לשיחה במשרדים.

בין השאר עלו בר אלסברי, חיים פונטורמלי, תום מדהלה, ויאם עמאשה, דני אסולין ששמעו גם על רצון של ההתאחדות לחדש את הליגה מוקדם ככל שניתן, אבל עד עתה אין אישור של משרד הבריאות. בקרב אנשי ההתאחדות קבעו להיפגש עם השחקנים ולבנות מתווה משותף במהרה שיבוא לאישור משרד הבריאות.
מחאת השחקנים (יח"צ)

רתם קמר, מנכ״ל ההתאחדות: ״נפגשנו עם מי שנמצאים אתנו באותו צד ואנחנו עושים כל שניתן מזה יותר מחצי שנה כדי להבטיח את חזרתם לפעילות. הכאב ברור, התשוקה למשחק ניכרת בכל מלה וההתאחדות תמשיך לפעול בכל כוחה יחד עם השחקנים כדי לשכנע את הגורמים הרלוונטיים בהכרח ובהיתכנות הפעילות בליגות החובבניות. אני שמח על המפגש היום, על השיח המכבד וכולנו תקווה שהדבר יסתייע״.מתארגנים למחאה ( יח"צ)

יו"ר חטיבת הספורט, ניר אלון: "ליגה א' חייבת לחזור לפעילות. זו פגיעה לא נדרשת בפעילות הליגה ובשחקנים. אנחנו תומכים בשחקנים וקוראים להפסקת האפלייה. בימים האחרונים הצטרפו עשרות שחקנים לארגון משחקני ליגה א'. אנחנו ניתן להם את כל התמיכה כבית של השחקנים."

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חוק
(תלושים : 11:19 04-08-2020)
מי שקיבל תלוש מסודר עד 6/21 מסודר .
2
ליגות ילדים יותר חשובות
(גולן: 16:13 04-08-2020)
הילדים מועדים לדיכאון ובדידות. הסכנה בהידבקות אפסית לעומת הנזק של לשבת בבית מול המסך..