עומרי טוויל חתם במכבי עוספיה

טוויל באימוןן הבכורה (צילום: כאמל אבו סעד) טוויל באימוןן הבכורה (צילום: כאמל אבו סעד)
הקשר המצוין יחזק את הקבוצה שרוצה לעלות בסיום העונה לליגה ב'. שיבל לאלה: "אני מרוצה מהסגל שיש כאן"

מכבי עוספיר ממשיכה בהכנותיה לקראת פתיחת העונה וביצעה חיזוק משמעותית עם צירופו של הקשר, עומרי טוויל. טוויל בעל רגל השמאל האימתנית שיחק בשנים האחרונות בליגות הנמוכות ונחשב לאחד הקשרים היותר יצירתים. בעוספיא  גם מחפשים חלוץ מטרה נוסף על מנת להשלים את הסגל. וואהב וואהב חזר לאחרונה להתאמן בקבוצה בשורותיה משחק גם דין סייף.

המאמן שיבל לאלה: "לאחר חודש של הכנה אני יכול להגיד שאני מאוד מרוצה מהסגל ואיך שהקבוצה נראית. העמדתי קבוצה יחד עם הצוות המקצועי שהמטרה שלה היא עלייה לליגה ב' בסוף העונה. אנחנו כמעט סגרנו את הסגל ונשאר להתחזק בעמדה אחת או שתיים".

שיבל התייחס לקהל בעוספיא ואמר: "השנה הקהל יהנה מקבוצה אטרקטיבית שיהיה תענוג לצפות בה, חשוב מאוד לחזור ולתמוך בקבוצה כמו בשנים הטובות של המועדון".

על עומרי טויל הוסיף המאמן: "מדובר בשחקן שהוא מעל הרמה של הליגה. מתחילת העונה היה חשוב לי שיגיע לקבוצה ואני שמח שהוא קיבל את ההחלטה להצטרף".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
مكابي عسفيا يا غالية
(ريدان ابو رائد: 12:35 15-08-2020)
بالتوفيق لاغلى فريق بالكرمل. شبل يا بطلّ. انشالله من اعلى لاعلى. نتستاهلوا اعلى المراتب. תעלו ותצליחו. אנשים יקרים. אנחנו אוהבים אותכם. מגיע לנו קבוצה בליגה הלאומית. בעזרת השם תגשימו את כל המטרות. כפר שלם מחכה לכם. אנחנו נתמוך בכם. ומקווים להצלחה.❤
2
איפה המומחה
(שימי: 15:36 15-08-2020)
לאן נעלם דורון בן דור???
3
חח
(צפוני: 16:43 15-08-2020)
בחלום תעלו
4
איחולי הצלחה לשבל ומכבי .
(עלאא אבו פארס : 08:04 16-08-2020)
5
שיבל התותח
(סטיבי ג'י: 14:58 16-08-2020)
עם שיבל השמים הם הגבול..

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?