עוספיה מתחזקת: מג'ד רוחאנא ושאדי חג'וג' חתמו בקבוצה

שני השחקנים עם המאמן והמנהל המקצועי (צילום: יחצ) שני השחקנים עם המאמן והמנהל המקצועי (צילום: יחצ)
בעוספיה מעוניינים לעלות כבר העונה לליגה ב' וצירפו שני שחקני רכש משמעותיים. בן דור "יש כאן הנהלה מדהימה שלא מחסירה כלום"

 אחרי שצירפה מספר שחקנים דוגמת עומרי טוויל ומוחמד מהדואי, מכבי עוספיא ממשיכה להתחזק במטרה להעפיל לליגה ב'. בשבוע האחרון חתמו בקבוצה המגן מג'ד רוחאנא והחלוץ שאדי חג'וג'. מדובר בשני שחקנים שאמורים לשדרג בצורה משמעותית את הקבוצה.

בעוספיא משחק גם דין סייף אחיו של הכדורגלן קני סייף. את עוספיא מאמן זו העונה השלישית שיבל לאלא. הקבוצה שיחקה שני משחקי הכנה  והרשימה כאשר ניצחה את מכבי קריית ים בתוצאה 2:9 ואת הנוער של הפועל חיפה 0:5. את השערים מול הנוער של חיפה כבשו: דין סייף, מוחמד מהדאוי, עומרי מאלק (פנדל) סאמר אבו סעדה ווליד שרוף.

המנהל המקצועי דורון בן דור: "אנחנו רק בתחילת הדרך. יש כאן חומר מקומי מצוין שעם השחקנים שהצטרפו אמורים להיות יחידה מגובשת בדרך למטרה והיא העפלה לליגה ב' . אנחנו רק בתחילת הדרך ועד לתחילת המשחקים אחרי החגים נלך ונשתפר . אין לי ספק שניתן לעשות דברים גדולים בהמשך. יש כאן הנהלה מדהימה שלא מחסירה דבר וצוות מקצועי כמו המאמן שיבל לאלא,עוזרו חסן עזאם ומאמן שוערים כמו חטאר אבו רקן שיחד נוכל להגשים את המטרות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חח
(צפוני: 20:52 29-08-2020)
איזה קבוצה מי ישמע יהיו להם הפתעות
2
מברוק על העלייה
(רונן : 12:10 29-08-2020)
בן דור בהצלחה והלוואי תעשה פעם שלישית ליגה . בנווה שאנן לא שוכחים מה עשית .
3
כל הכבוד
(שאמי: 17:13 29-08-2020)
איזה קבוצה הולכת ךהיות. מפחיד
4
אחד שמכיר
(יואל: 23:14 29-08-2020)
זה לא אותו הדבר בן דור בנווה שאנן יש הנהלה שנתנה לך יד חופשית . שם ראש המועצה יקבע לכם את ההרכב . בכול אופן תצליח אני שיחקתי בעוספיא אני מכיר את הנפשות שם ... שלא נדבר על הפסד אחד הכול מתפוץ לכם בפנים...