אימון ראשון לבית"ר יבנה, בצוות המקצועי מחכים לפליטים ממכבי יבנה

מוטי בן מויאל מעביר אימון ראשון (בית מוטי בן מויאל מעביר אימון ראשון (בית"ר יבנה)
מוטי 'מוטיקו' בן מויאל העביר אמש (א') את האימון הראשון של בית"ר יבנה, וללא חיזוק משמעותי שהגיע לקבוצה עד כה, במועדון עדיין מצפים לעשות עונה מכובדת

 בית"ר יבנה פתחה אמש את ההכנות לעונת 20-21 תחת המאמן, מוטי בן מויאל. עבור היבנאים העונה יעולה להיות להם הזדמנות בלתי רגילה לצלוח את הליגה בזכות המתווה של ההתאחדות לכדורגל.

מי שידריך את הקבוצה השנה יהיה מוטי בן מויאל, שבזכות הניסיון הרב שצבר כשחקן על כר הדשא הוא יודע למה אפשר לצפות העונה: "מההיכרות שלי עם הכדורגל, בעיקר בתור שחקן, אז המטרה כרגע היא להתחיל עם החמישה משחקים הראשונים ואז נדע לאן פנינו מועדות. הכיוון הוא תמיד למעלה אבל זה תלוי בחיבור של ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים. מי כמוני יודע שבעונה שעליתי ליגה בתור שחקן עם מכבי יבנה רק רצינו לעשות עונה פיננסית ולחסוך, אבל בסוף הכל התחבר".

במועדון לא מסתירים את העובדה שכרגע מצבת השחקנים עומדת על 15 שחקנים בלבד, שהם הגרעין של הסגל. גם בן מויאל לא נשמע מודאג בכלל מעומק הסגל: "שחקני חיזוק בטוח יהיו, אבל יש לנו חוסר ודאות לגבי התקציב. נראה אם יפלטו ממכבי יבנה שחקנים שירצו לבוא ואז נעשה התאמות למה שחסר לנו. שיש תקציב מוגבל כל שחקן חיזוק צריך להיות בינגו. הליגה מתחילה ב16/10, יש לנו קצת זמן ולא נמהר עם רכש אלא נחכה ונביא בדיוק איפה שחסר".

יקבלו חיזוק? שחקני יבנה (בית"ר יבנה)
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקנים מאיפה
(יבנאי: 13:47 31-08-2020)
למכבי אין שחקנים מאיפה יביאו שחקנים לביתר יבנה קבוצה שכל אוהדי הספורט ביבנה אוהבים ולמה ניהול כושל של שנים כספי ציבור ניזרקים בלי שום מטרה עצתי למנות את ציון יעקב פוגל לנהל את הספורט ביבנה אני מאמין שהוא. יביא שינוי.
2
יבנה
(רמי : 10:25 31-08-2020)
מאמן תותח החלטה נכונה בהחלט
3
ביתר יבנה
(יבנאי : 23:41 13-09-2020)
מאמן אפאלפבית חושב שהמציא את הכדורגל לך תלמד לדבר מתחבא מאחורי גיסו וחושב שגיסו זה קלופ מינימום קנוניה של גרועים אשר מוסך תזרוק אותו יהרוס לך את הקבוצה יעזבו לך שחקנים מוטיקו לך הרסת אותם
4
10 אדומים בשנה
(מותיקו: 02:05 15-09-2020)
אן לך מוסג אלכת לנס ציונה חודשים העיפו אותכ מי יקח אותך רק ביבנה עוד מעת תעוף מביתר יבנה יגלו את הבלופ שלך מאמן חחחחחח

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?