מעבירים הילוך

שחקני מכבי ערד תמר (פייסבוק מכבי ערד תמר) שחקני מכבי ערד תמר (פייסבוק מכבי ערד תמר)
שבועיים אחרי קבלת האישור הרשמי להתחיל באימונים, וחודש וחצי לפני שריקת הפתיחה לעונת 20/21, יצאנו לבדוק מה חדש אצל נציגותינו בליגה ב' דרום ב'

 העולה החדשה, הפועל אופקים/מרחבים, אותה ממשיך לאמן מוטי עטר, קיימה השבוע משחק אימון מול מ.ס בבאר שבע, וניצחה 0:1.

באר שבע של מור בן עמי, עם מנהלת הקבוצה החדשה, אורטל אברהם, שחצתה את הכביש מנוער הפועל, צירפה לשורותיה את ליאל זגורי, שמעון לוגסי, גילאור פרץ, דור דדוש ובן שורקי.

אריאל גולד, מזכיר ומנהל הפועל אופקים, לא מנמיך ציפיות: “אנחנו בונים קבוצה צעירה וטובה, עם שחקנים שרוצים להצליח ולהתקדם. ההכנות בעיצומן. הבסיס המקומי של שחקני הבית ממשיכים אתנו. יש לנו שחקני בית טובים ומוכשרים. נצרף כמה שחקנים עם ניסיון דוגמת יניב איפרגן. החזרנו מושאלים ומקומיים כמו דולב גבריאל, אלעד סוויסה, טל בוסקילה, עדן יונה וכרמל יונה. בין השמות שכבר מתאמנים אתנו נמצאים אדיר מדלסי, קלי דריי, שמעון אלקבץ, בן צ’יפרוט ועוד. מתקיים משא ומתן עם שחקנים נוספים שאמורים להצטרף בקרוב. אני מאמין שנראה בליגה ב’ קבוצה טובה שתהיה הפתעת העונה”.

בחמישי האחרון, קיימה אופקים של מוטי עטר אימון בחוף זיקים. וצפויים לה שני משחקי אימון – מול הפועל ירוחם ונגד העולה החדשה השנייה, מכבי ערד/תמר.

בשורות הפועל ירוחם, אותה ממשיך לאמן ניר ברד, ישחקו העונה מתן אפריאט, מושיקו אביטן ודודו כהן, בעוד אצל מכבי ערד/תמר של רמי ג’ורנו ואיגור ירקייב, שמקווים לתקוע יתד בליגה ב’, צירפו את דור בנאים, רועי אברג’ל, יוחאי אלמיהו, מור קיסוס ויאיא קונה.

מכבי נתיבות, אותה יאמן העונה אהוד כחילה, תנסה לשדרג את עצמה, לאחר מספר עונות בהן ניצלה ברגע האחרון מהפלייאוף התחתון, ובשורותיה נראה בין השאר את רותם מרום, אפיק מדלסי, דביר נסימי, אביאל נסימי, אביאל אפנג’ר, הישאם אלעתאמין וחאלד אלאלידי.

רוצה להתמודד בצמרת. אוהד כחילה

קבוצת מועדון צעירי רהט, שנשארה בסופו של דבר בליגה בגלל ביטול הירידות, תקווה לעונה מוצלחת יותר, בעיקר לאחר שהוחלט כי העירייה תמשיך לתמוך בקבוצה, שמעוניינת לצרף לשורותיה את עאטף אבובילאל. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נכון
(ליה: 08:42 06-09-2020)
ליגה של חובבים חבל על הכסף והזמן שלכם הקורונה הרסה כל
2
מה עם שדרות בסוף?
(יואל: 13:07 06-09-2020)
3
סתם ליכה
(אחד שמכיר: 17:15 05-09-2020)
ליגה למקומות עבודה הפכה ליותר מעניינת

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?