שש בשישי

מכבי יפו העולה הטרייה לליגה ב הגיעה אמש למשחק לפרוטוקול בלבד מול הפועל נווה גולן,יפו שעלתה בהרכב משני לא התקשתה והראתה שגם בלי אביבי זוהר,איציק לוי,גבי בורשטיין ויוסי אבוקסיס היא עדיין גדולה על ליגה ג תל אביב.בסיום 6-0 קליל שברקע ההכנות לעונה הבאה כבר החלו.

1000 צופים הטריחו את עצמם כדי לראות את קבוצתם האהודה מכבי יפו מגיעה לנווה גולן כדי לסיים עוד משחק בדרך לליגה ב.  דווקא המארחת הצנועה החלה את המשחק טוב יותר ובדקה השמינית ליאור ירחי יכל לכבוש אך פגש בנתנאל נונו שוער יפו שהקדים אותו,בהדרגתיות יפו נכנסה למשחק והחלה להגיע למצבים כשכפיר אגסי ואורן יחזקאל מחמיצים ובהפסקה 0:0.

 

עידן לוי(בכחול)משתעשע מול שלמה כהן מנווה גולן.(צילום:שובל ירושלמי)

 

יפו שרגילה להוביל כבר במחציות הראשונות של משחקיה החלה את המחצית השנייה בטירוף ובדקה ה -46 עלתה גם ליתרון כשדודו ביטון בעט נהדר כדור חופשי מ -18 מטרים שנעצר רק בחיבורים ו 1:0 ליפו.תשע דקות חולפות ויפו כובשת שוב,זוהר קמינסקי שנכנס רק דקות ספורות קודם כמחליף מבשל נהדר לביטון שנוגח פנימה וקובע 2:0.בדקה ה -71 שוב בעיטה חופשית ושוב ביטון כובש וקובע שלושער פרטי.

 

רמי לוז(בכחול)מול איתן קורן מנווה גולן.(צילום:שובל ירושלמי)

 

בדקה ה- 79 שמחה גדולה על המגרש וביציע, עידן טוטח הנהדר כובש את שערו השני העונה ,מגיע לו. טוטח שהשתלט על כדור על סף הרחבה הסתובב יפה תוך שהוא עובר שני שחקנים ובעט כדור חזק ושטוח לפינה הימנית, 4-0 ליפו ושער נהדר לטוטח המאושר שרץ לחבק את זוהר וראובן. בדקה ה -84 יפו לא מרחמת וכובשת שוב כשרותם פלדמן המחליף הרים כדור חופשי במדוייק לראשו של צחי ברקול הותיק שנגח פנימה וקבע 5:0. בדקה ה -90 הגיעה החותמת הסופית כשאורן בן לוי מצא נהדר את דודו ביטון שבעט פנימה וקבע רביעייה פרטית ומוכיח שוב ושוב שהוא בכושר מדהים לאחרונה.  בסיום 6:0 למכבי יפו קביליו שתפגוש בשבוע הבא במשחקה האחרון בליגה ג את מכבי דינמו חולון.

 

דודו ביטון חוגג רביעייה אמש ומוכיח שהוא בכושר נהדר.(צילום:שובל ירושלמי)

 

מזל טוב לעידן טוטח עם השני שלו העונה אתמול בנווה גולן (צילום :בועז רביד)תגובות

+ הוסף תגובה
1
טוטח כבר כבש
(יפואיקו: 18:58 02-05-2009)
ב-0-15 עם רמלה...
2
אנציקלופדיה
(מזרחי ש.: 20:41 02-05-2009)
ה"ה יפואיקו, אתה ממש אינציקלופדיה. זוכר הכל. כה לחי.
3
תודה על העדכון
(מערכת דאבל פס: 21:51 02-05-2009)
אכן עידן טוטח כבש נגד רמלה וזהו שערו השני העונה. תודה על העדכון
4
מזרחי, בראטמי
(יפואיקו: 22:24 02-05-2009)
150 גולים לא קשה לזכור... את בני שפי אני לא זוכר, מי אלה?

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?