דימונה פתחה את אימוניה, זינו ואלירן שמש מועמדים להצטרף

אימון הבכורה בדימונה אימון הבכורה בדימונה
המאמן החדש, אבי בוחבוט, פתח את אימוני העולה החדשה עם שחקני הקבוצה מהעונה שעברה וכבר חושב על מספר שחקני חיזוק

קיץ לא פשוט עבר על העולה החדשה לליגה א', מועדון ספורט דימונה, שפתחה אתמול את אימוניה עם המאמן, אבי בוחבוט, שעבורו זאת קדנציה שלישית בעיר הדרומית. הטלטלה הגדולה והלחץ של האוהדים המקומיים שאף מחו מול ביתו של ראש העיר, בני ביטון, הפכו את נושא הקבוצה לסיר לחץ גדול שהשחקנים אפילו לא ידעו מה קורה.

הבדיקות המאסיביות של ראש העיר בני ביטון, מ"מ ראש העיר ארמונד לנקרי וגזברית העירייה סימה כחלון הביאו לפרידה מהעמותה הקודמת וטרם מונתה חדשה, כאשר עדיין מצפים למוצא פיו של ראש העיר בני ביטון שאמור לקבוע את ההנהלה החדשה.

בינתיים האימון הראשון הביא עמו סגל שחקנים שרובו היה בעונה שעברה ובין השאר לאימון הגיעו הפנים החדשות שחתמו בקיץ כמו גד עובדיה, יואל גנון, נועם דיעי ניב מלכה, ולידור כהן. מעבר לכך על הכוונת של המועדון מספר שמות ביניהם ליאל סספורטס, לוטם זינו ,מאי מזל, בן אלגרבלי, אלירן שמש.

המאמן החדש אבי בוחבוט אמר על החזרה לדימונה: "כיף לחזור לקדנציה שלישית והייתי מאוד מופתע מהשחקנים באימון הראשון לטובה. מה שנשאר זה לדאוג שתהיה הנהלה מסודרת ושנוכל להתקדם כי אין לנו זמן. הקבוצה בפיגור מבחינת ההיערכות , ואני מקווה שנחתים שחקנים ראויים כאשר דימונה צריכה בלם קשר חלוץ ושוער, אני רוצה לציין ולפרגן לחברי שמעון ביטון שהשאיר תלכיד מצוין". 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
ממשיך ללקק
(שחקן מירוחם: 19:07 10-09-2020)
תידאג לעצמך שמעון ביטון השאיר תלכיד עם התלכיד הזה תרד ליגה נפלתה בבית קטלני