שלומי פרץ: "החלטה אומללה של ההתאחדות לכדורגל"

לא מוותרים על ליגה א'. שחקני נשר (וואסים מוואסי) לא מוותרים על ליגה א'. שחקני נשר (וואסים מוואסי)
ראשי עירוני נשר מתכוונים לערער על ההחלטה לקיים משחק עלייה מול מכבי ריינה. גורם בהתאחדות: "מדובר בתקופה לא פשוטה וכדאי לנשר לכבד את ההחלטה כמו שעושה ריינה"

ההתאחדות לכדורגל הודיעה שלשום על כך שהמצטרפת האחרונה לליגה א' מחוז צפון תיקבע לאחר משחק העלייה בין מכבי ריינה לבין עירוני נשר. במהלך השבועות האחרונים הצהירו ראשי שתי הקבוצות כי לכל אחת מהן מגיע לעלות ליגה ובהתאחדות בחרו בדרך יצירתית סביב משחק העלייה.

הדבר גרם לכעס רב בקרב ראשי נשר ואחד מבעליה, שלומי פרץ, הגיב: "מדובר בהחלטה אומללה של ההתאחדות לכדורגל. זה לא הגיוני שנשחק משחק כל כך משמעותי לאחר שהתאמנו שבעה חודשים. נערער על ההחלטה בכל הכח ונגיע לדרגות הגבוהות. אני לא מצליח להבין כיצד התקבלה ההחלטה שאין בה שום חוכמה".

גורם בהתאחדות לכדורגל ענה לאנשי נשר: "מדובר בתקופה לא פשוטה בגלל מצב התחלואה ואנחנו רוצים שבדרך הכי ספורטיבית תיקבע העולה לאחר שקבוצות כאלה ואחרות לא נרשמו. כדאי לנשר לכבד את ההחלטה כמו שעושה ריינה שבינתיים מתכוננת על כר הדשא ולא בתקשורת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תשתוק. לא מגיע לך לעלות..
(כדורגלן: 09:23 11-09-2020)
אתה מקום שלישי בטבלה וריינה עדיפה עליכם.. ניצחו אותכם במשחק ותיקו בשני... התאחדות הגזענות נתנה לך צ'אנס שלא מגיע לך.. וזאת רק בגלל שאתם קבוצה יהודית וריינה קבוצה ערבית..
2
ריינה כבר עירערה
(מדב: 10:00 11-09-2020)
איזה מתכוננת ואיזה נעליים
3
להזדהות.
4
לפי תקנון נשר עולים.
6
ריינה צריכה לעלות
(מבין בחוקה : 13:07 11-09-2020)
כי לפי החוקה קודם אחוז הצלחה (שואיון) אחר כך מספר ניצחונות (שואיון) ואחר המשחקים ביניהם ריינה ניצחה את נשר ריינה צריכה לעלות בלי משחק ואבל בגלל הגזענות של ההתאחדות לכדורגל שכחו מה כתוב בחוקה אני במקום ריינה הייתי מערער ופונה לבית המשפט
7
כמו בני לוד
( עבד: 14:42 11-09-2020)
חבל לכם על הזמן. יעשו לכם כמו שעשו ללוד.הכל מושחת בהתאחדות ועל בסיס היכרות אישית

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?