לירן דניאל: "משפחת דניאל לעולם לא ירימו ידיים"

מחכה לקאמבק. דניאל מחכה לקאמבק. דניאל
לאחר יותר משני עשורים התפרקה אסי גלבוע, מה שמשפיע ישירות על משפחת דניאל בכלל ועל לירן דניאל בפרט

ליגה א' צפויה להיפתח בעוד כחודש ימים אבל העונה קרובה תהיה עונה שונה כיוון שלאחר יותר מעשרים שנים אסי גלבוע לא תהיה חלק מהליגה השלישית. מי שכואב במיוחד את המצב הוא לירן דניאל שניהל את הקבוצה בעונה האחרונה והביאה אותה לצערו לפירוק. בראיון מיוחד מספר דניאל על הפרידה מהמועדון אך מבהיר כי הקבוצה תחזור בקרוב בהתנהלות נכונה יותר.

פותחים עונה בליגה א' וזה ללא אסי גלבוע ומשפחת דניאל. איך ההרגשה?
"עברנו תקופה לא פשוטה בנושא הקבוצה והפירוק. אלו היו תחושות קשות של משפחה שחיה ונושמת את אסי גלבוע למעלה מ-20 שנים. משפחת דניאל הייתה מזוהה עם הקבוצה ותרמה מזמנה ותרמה מכספה שהקבוצה תתקיים. מדובר במועדון שמנציח את אסי ואבי הקים אותו לזכרו של האחיין שלו. לצערנו איבדנו את היקרים לנו וזה לא מדובר רק במועדון כדורגל אלא אנשים צריכים להבין שזהו ערך סינטימנטלי לקבוצה ועבורי אלו שעות קשות כאשר אבי הקים את מפעל החיים הזה שכנראה הסתיים".

מה גרם להתרסקות לקבוצה?
"אני לא רוצה לשים אצבע מאשימה על דבר או גורם כזה או אחר. הקבוצה התפרקה וזה כבר פחות משנה מי אשם".

לאחרונה קיבל הצעות להצטרף להנהלת המועדונים האחרים?
"זה נכון שהיו הצעות כאלה אבל לא רציתי להיכנס מראש לזה. העדפתי לקחת חופש מהכדורגל והעדפתי לנוח והסיפור של הפירוק השפיע עלי מאוד קשה כאשר היו לנו לא מעט שיחות".

יש סיכוי לקאמבק של הקבוצה מליגה ג'?
"אסי גלבוע ומשפחת דניאל לעולם לא הרימו ולא ירימו ידיים ונעבור את התקופה הקשה כדי להיות בימים טובים יותר. אנחנו במשפחה חושבים על הכל ולא רוצה להגיד משהו שיהיה בעתיד אבל כל האופציות על השולחן וביחד כל המשפחה נקבל החלטה. אם תהיה קבוצה בליגה ג' אז זאת תהיה קבוצה עם סטנדרטים אחרים גם במישור הניהולי וגם במישור מקצועי והכל יהיה ברמה הגבוהה".

מה אתה מאחל לליגה א' בלי אסי גלבוע?
"אחרי למעלה מ20 שנה ליגה א' תיפתח בלי אסי גלבוע והיא קבוצה הותיקה ביותר בליגה השלישית. מצער מאוד ואני מאחל לליגה ולקבוצות בהצלחה ויש לי המון חברים עסקנים, מאמנים ושחקנים ומי שיעלה אחזיק לו אצבעות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מצער
(מאמןדרומי: 10:44 12-09-2020)
אני עוקב אחרי הקבוצה מספר שנים מצער לשמוע על פירוק כי אנשים כמוכם קשה למצוא בכדורגל אל תרימו ידים גם אם תתחילו מליגה ג בלי להתפזר בסתנדרטים שפויים זה בסדר מאחל לכם שנה טובה
2
כסף
(גלזר אבי: 12:09 12-09-2020)
אני בטוח שהבנת מזמו ששם המשחק הוא כסף . לעלות מליגה ג לליגה ב צריכים 250,000 שח . לעלות מליגה ב לליגה א צריכים 450,000 שח .להחזיק מעמד בליגה א צריכים 700,000 שח . באם אתה יכול לגייס את הסכומים , תחזור . באם לא אז תנוח . על תבנה על עזרה מהמועצה .
3
כל הכבוד למרות הכל
( דבוריה: 12:17 12-09-2020)
גדול דניאל .. אין להרים ידיים עובד זלזל ודני מעניין למה לא עזר עצוב שאתם לא משחקים השנה מאחל לכם רק טוב
4
דומב
(עירוני : 15:07 13-09-2020)
מעניין למה אתה לו מדבר על ראש המועצה .מה יש להסתיר בשביל לנהל קבוצת כדורגל בליגה ב או א צריך תזרים של בין 500 אלף למיליון שח לפחות בשנה מי אשם כנראה שאין עניין בקבוצה למרות הכאב האישי שלכם ראש המועצה אינו מעוניין כנראה .אז תגיד בלי לפחד
5
כולם טובים...סוכן השחקנים במשפחה הזאת רמאי.ונוכל ענק.היזהרו קבוצות יקרות
6
איזה בדיחה חמודי חחח
(מכיר ויודע: 00:22 14-09-2020)
עאלק קיבל הצעה מקבוצות אחרות חחח ני שרוצה לפרק את הקבוצה שלו יקח אותך בטוח הקבוצה תתפרק מה אתה קשור לכדורגל