העין השלישית: סיכום המחזור השני בליגה הלאומית

כאב ראש בהגנה. הוכנבוים (אבי רביבו) כאב ראש בהגנה. הוכנבוים (אבי רביבו)
ההתנהלות המחפירה באחי נצרת, היציבות של אום אל פאחם וההתעוררות של הפועל רמת גן. סיכום המחזור בשלוש אנקדוטות

עונת הקורונה בליגה הלאומית ממשיכה כשהמחזור השני הסתיים לו עם שני משחקים שלא נערכו. אז מה היה לנו? מסאי דגו רושם נצחון על הילדים של הפועל ראשון לציון ועל הדרך משיג קצת איזון הגנתי עם ההחתמה של שי גולן הקשר האחורי.

נןף הגליל רושמת נצחון דרמטי על עפולה 3:4 אך גורמת למאמנה, ירון הוכנבוים, המון כאבי ראש על איך שקו ההגנה שלו נראה והוא במיוחד חייב להיות מוטרד לגבי יכולתו של הבלם, דיוויד אקווה, שנראה במשחק הזה כלא קשור לענף.

והפועל ירושלים? היא ממשיכה לשעמם ולנמנם עם 0:0 דל מול כפר קאסם ואם לא יתעוררו שם בגזרת הרכש, חלומות העלייה יכחדו מהר מאוד אך המחזור אופיין בשלוש אנקדוטות אחרות לחלוטין.

מי הבוס?
כבר שנים שאחי נצרת נכשלת בליגה הלאומית, יש לא מעט סיבות מדוע אך העיקרית שבהן היא התערבות ההנהלה בצדדים המקצועים. השבוע ראינו עוד מקרה חמור כשאיכשהו נוצר מצב ששחקן (אחמד עאבד) נמצא מעל המועדון.

עאבד מבין באסיפה לפני המשחק שהוא לא בהרכב, מוריד את מדי קבוצתו, עולה על דעת עצמו ליציע ובהמשך גם נוטש את המגרש, נוסע הביתה ובאופן הזוי מקבל את גיבוי ההנהלה שלאורך כל המשחק מקללת ללא סוף את המאמן ניר ברקוביץ` על אי שיתופו.

כאן נכנס לתמונה מעמד המאמן. איכשהו ובצורה בלתי הגיונית בעליל, ברקוביץ' ממשיך בקבוצה לאחר יישור ההדורים עם אותם חברי הנהלה שקיללו אותו רק יומיים לפני כן ואל תתפלאו אם אותו עאבד עוד יפתח בהרכב במשחק הקרוב. איך מאמן ממשיך דקה אחרי סיטואציה שכזו ולא מתפטר? טרם ברור. ועל זה נאמר במחוזותינו, שכונה זו לא מילה גסה!.

יציבות זה שם המשחק
לא מעט גבות הורמו כשאום אל פאחם מינתה בקיץ לקדנציה נוספת את אבי סבג כמאמנה, בטח ובטח כשיש לה מטרה ברורה בדמות עליית ליגה אך עד עתה סבג מנהל היטב את העניינים ובעיקר חיבר במהרה את הקו האחורי ששומר על רשת נקייה עד כה עם 6 נקודות מתוך 6 אפשריות.

המבחן האמיתי של סבג יהיה כאשר אום אל פאחם תפסיד נקודות במשך כמה מחזורים ברציפות וסיר הלחץ יתחיל לבעבע, אם גם אז הוא ינווט את הספינה לחוף מבטחים וההנהלה לא תהפוך את שעון החול ותספור את ימיו, יש למועדון סיכוי מצויין ללכת עד הסוף, בטח בסגל השחקנים הנוכחי.

מסי ברמת גן
לאחר תיקו מגומגם שהושג בתוספת הזמן מול עכו החלשה עם מערך שגוי ויכולת ירודה, הפועל רמת גן הגיעה לליגה.
אז נכון, נס ציונה תהיה בחלק התחתון של הטבלה והאורדונים הציגו יכולת זוועתית במחצית הראשונה אך תגובה מהירה של טסלפפה עם הכנסתו של הוד מסיקה (מסי) הצעיר עוד לפני ההפסקה, שינתה את המשחק והאחרון בלט עם צמד שהעניק לרמת גן נצחון.

מסיקה בן ה-20 הגיע למועדון בגיל נוער מהפועל קרית אונו והוא בנו של בלם העבר גיא מסיקה שגדל במכתש.
האם גדל לאורדונים שחקן שיכול להוות בורג משמעותי במאבקי העלייה? ימים יגידו.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תפסיקו עם ???????
(מאמון עמארה: 21:06 12-09-2020)
תרדו מאחי נצרת די נמאס לאנו התעסקו בכדורגל
2
חוסר כבוד עצמי
(אוריאל: 16:32 13-09-2020)
ניר ברקוביץ' היה חייב להתפטר ,רמסו אותו ,דרכו לו על הענבים ,ואפילו צליל של מארש הוא לא מוציא מהפה , נראה אותם אומרים את הקללות לאחיו?