פרוייקט חזרה לליגה: אבי אבינו ועירוני אשדוד

מחכה לפתיחת העונה. אבינו מחכה לפתיחת העונה. אבינו
למרות הסגר הצפוי, מקווים בקבוצות ליגה א' שהמצב לא ישפיע משמעותית וכי הליגה תיפתח בהקדם. מאמני הליגה כבר מתכוננים

כמעט שבעה חודשים חיכו קבוצות ליגה א' לחזרה לליגה, כאשר התקווה שלמרות הסגר הצפוי, הכדורגל יוחרג והליגה תיפתח בזמן. בינתיים הקבוצות נמצאות בעיצומן של ההכנות וזאת הזדמנות מצוינת לבדוק כיצד ההכנות ומה המטרות לעונה הקרובה.

איך אתה מסכם את ההכנות עד כה?

"ההכנות לא פשוטות והקבוצה עוברת תהליך של בניה מחדש ובגלל התקציב הנמוך אנחנו צריכים למצוא גם את השחקנים שמתאימים מקצועית וכלכלית וזה לא פשוט. אבל אני בטוח שעם סבלנות אנחנו נבנה את הקבוצה בצורה שאני וברוך רוצים ונעמיד קבוצה טובה לקראת הליגה".

האם אתה מרוצה מהסגל שנבנה עד כה?

"זה לא סוד שעירוני שנה שעברה היית עם תקציב יחסית גדול ועדיין לא הגיע לאן שהיא מקווה. התקציב של שנה שעברה פגע מאוד בתקציב של העונה שלפנינו ולכן אני נאלץ להתמודד עם אחד התקציבים הנמוכים בליגה אבל עדיין אני מאמין שעם בנייה נכונה (בחירת שחקנים) עבודה יסודית ומקצועית וכמובן סבלנות יהיה אפשר לבנות משהו יפה השנה. מבחינת ההנהלה להישאר בליגה ולעבור את העונה הזאת בשלום זה יהיה הישג. אבל זה כמובן לא הסיבה שבגללה באתי לפה ואני מכוון גבוה כמה שאפשר. איפה נהיה זה רק הזמן יגיד".

האם לדעתך הקורונה תשפיע על העונה כולה?

"הקורונה כבר עכשיו משפיע על ההכנות של עירוני אשדוד נכון להיות כל השחקנים בבידוד בגלל שחקן שיצא מאומת למחלה ולכן כל מה שעבדנו בחודש וחצי האחרונים קצת הולך לנו לאיבוד וכמובן שעדיין לא השלמנו את הסגל ולא התחלנו לגבש הרכב שירוץ לפחות ב 2-3 משחקים יחד על מנת להתוות את השיטה. זה בדיוק הרגע שהתכוונו לעשות את זה וכרגע יש חוסר וודאות. אין ספק שזה דבר שיופיע על כל הקבוצות השנה ויגרום ללא מעט ביטולים של משחקים"

מה המטרה לעונה הקרובה?

"הסגל עדיין לא שלם וברור שאנחנו חייבים עוד 2-3 שחקנים איכותיים בעמדות מסוימות אבל אין ספק שאני בוחר את השחקנים רק על פי הדרך שאני מאמין ומה שאני מצפה מכל שחקן. גם לשחקנים לוקח טיפה זמן להתחבר אבל מאמין שהם יעשו את זה כבר בקרוב ומי שלא לצערי נצטרך להיפרד ממנו ולהביא אחר במקומו".

הימור: מי תהיה העולה?

"יש לא מעט קבוצות שמשקיעות כסף רב בליגה ובאמת שמאוד קשה להמר מי תעלה בוודאות. אני חושב שמי שתפתח טוב את העונה זה ייתן לה יתרון משמעותי על פני האחרות. למה? כי סבלנות לא יהיה יותר מידי וקבוצות שהשקיעו כסף רב ירצו לראות תוצאות מהירות ועם לא יעשו קיצוצים מהירים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יהיה מאמן בליגת העל בעזרת השם בהצלחה
(צנוע ובן אדם גדול: 09:11 14-09-2020)
גאון כדורגל ונטול פוליטיקות מצרך נדיר בכדורגל הישראלי
2
תחזית
(המוכתר משעריים: 10:32 14-09-2020)
שמשון תעלה
3
עירוני לעד
(אוהד: 18:22 14-09-2020)
עירוני אהבת חיינו.בהצלחה לאבי אבינו.
4
חי בסרט
(רמלאי: 22:26 16-09-2020)
החי בסרט הזה יתעורר מהחלום עם סיוטים שלגיה ואשדודים לא הולכים ביחד בדיחה מהלכת שחצן מתנשא תביאו לי משהו שעשה בכדורגל ברוך דגו תתעורררר ומהר