חלאיילה: "לא חושב שאחזור לסכנין עם ההנהלה הנוכחית. ציפיתי לפרידה אחרת"

לא מתגעגע לסכנין. חלאיילה (ספורט 5) לא מתגעגע לסכנין. חלאיילה (ספורט 5)
בלעדי. הקפטן והסמל של בני סכנין הצטרף בשבוע שעבר למכבי טמרה, אבל בלבו יש עדיין הרבה כעס וכאב כלפי קבוצתו בשני העשורים האחרונים

אחת ההפתעות הגדולות בשבועות האחרונים בליגה א' הייתה החתמתו של חאלד חלאיילה במכבי טמרה. חלאיילה שעזב את בני סכנין לאחר 20 שנים החליט לרדת במפתיע לליגה א' וחתם במועדון של האני פייסל. עונה קודם לכן נפרד הקשר והסמל מבני סכנין בטריקת דלת וכעת בראיון מיוחד ל"דאבל פס" הוא שופך את לבו על המועדון מליגת העל.

אחרי שני עשורים עם בני סכנין שהיית קפטן והפכת לסמל של הקבוצה, האם אתה מופתע מההתנהגות של ההנהלה כלפיך אחרי כל מה שעברת בתקופה האחרונה?
"הופתעתי מאוד. אני חושב שבכל תחום אם בן אדם עוזב אחרי 20 שנים אז מגיעה לו מסיבת פרידה מכובדת גם אם הפרידה הייתה פחות נעימה. נתתי את כל כולי לסכנין במשך שני עשורים וציפיתי למשהו אחר ואני חושב שההתנהלות שלהם לא הייתה מתאימה לרמה של סכנין שהוא מועדון גדול שצריך לכבד שחקנים ובמיוחד שחקני בית".

הייתה ציפייה שתודיע על פרישה העונה, אבל הפתעת וחתמת בטמרה?
"האמת חשבתי על פרישה. ישבתי בבית והיה לי הרבה זמן לחשוב והייתי מאוד קרוב להודיע כאשר קיבלתי הצעות רבות מליגה לאומית וליגה א' ועדיין הרגשתי שהחיידק הזה של הכדורגל נמצא בפנים ובכל זאת החלטתי להמשיך. ואז הגיעה ההצעה מטמרה וראיתי שמדובר באנשים נחמדים שמאוד רצו אותי והבנתי שזה הפרוייקט שאני רוצה בו כאשר מדובר במועדון עם עבר ענק ועם המון אוהדים והחלטתי שאני מגיע לכאן. כאמור ההנהלה הרשימה אותי עם אנשים נהדרים שחושבים על עליית ליגה וגם חושבים על העתיד".

סיפרת שהיו לך הצעות מלאומית, אז בכל זאת למה דווקא חתמת בטמרה מליגה א'?
"הם התקשרו אלי לפני הרבה זמן ומאוד רצו אותי וכאשר ישבנו בפגישה אז התרשמתי מהפרוייקט. הסתכלתי על אוהדי הקבוצה והעבר של טמרה וחשבתי זה המקום בו אני מוצא אתגר ואחרי כל הבלגן שהיה לי בסכנין אז בעיקר רציתי להינות מכדורגל לפני הפרישה ולעזוב את הכדורגל בצורה מכובדת ואני מקווה לעשות עלייה עם מכבי טמרה. אני אוהב את הקבוצות עם מעט לחץ וטירוף של הקהל והמטרה כאמור ברורה".

איך אתה רואה את טמרה ומה הציפיות שלך?
"אחרי כל ההחתמות שלי ושל חמד גנאים ואחמד קאסום אז אם אגיד שבאנו להישאר בליגה אז יצחקו עלי. אני חושב שאם יביאו עוד שוער וחלוץ אז יש לנו סגל טוב עם שחקני בית מדהימים וביחד אנחנו יכולים לעשות את זה ולעלות ליגה. נקווה לפתוח את הליגה ואז נקווה שהלך יילך לטובה".

האם קבלת הצעה לחזור לבני סכנין?
"לא קיבלתי שום הצעה מסכנין. קשה לי להאמין שאחזור לקבוצה עם ההנהלה הנוכחית כי כבר אין אמונה בין שני הצדדים". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חלאילה
(נמרוד: 13:53 26-09-2020)
תעשה חשבון נפש ואחר כך תדבר על ההנהלה ...
2
שחקן מגעיל שברן אוהב לריב
(לא אוהביםאותך בשום מקום: 15:03 26-09-2020)
3
בוא אלינו
(צצו: 07:54 27-09-2020)
בוא אליי למכבי השרון מענקים ובונוסים רכב צמוד וכסף טוב
4
סכנין
(אילן: 07:55 27-09-2020)
תאמין אתה לא מציאה כל כך גדולה שחקן פח
5
שחקו גמור
(מוצי: 16:05 27-09-2020)
סוס מת חלש מאוד סוס מת לא יכול לעזור
6
חרה של שחקן
(טינופת: 06:39 30-09-2020)
הייתה כסחן וחרטטן תמיד הדלקתה את הקהל במיוחד נגד ביתר אתה כלב תפרוש מקומך במועדון השיש לו במגרש