זיו אריה: "אני מקווה שנחזור להתאמן ולשחק כמה שיותר מהר"

מרוצה מתחילת העונה. זיו אריה מרוצה מתחילת העונה. זיו אריה
קבוצות הליגה הלאומית מקוות לשינוי בהחלטת הממשלה ולהחרגת הכדורגל מהסגר בכדי לחזור לאימונים. בינתיים מאמן הפועל ירושלים התראיין לרגל החג

הפועל ירושלים היא אחת הקבוצות הטובות בליגה הלאומית מתחילת העונה, כאשר היא מדורגת במקום החמישי וכמו שאר קבוצות הכדורגל במדינה מחכה לחזור לשגרת האימונים מהר ככל שניתן כדי לחזור למשחקי הליגה.

בינתיים, ורגע לפני חג הסוכות, התראיין מאמן הקבוצה, זיו אריה, וסיפר על תחושותיו באתר הרשמי מפתיחת העונה ועל הימים האחרונים ללא הכדורגל. "הכדורגל הוא האהבה שלנו, המצב הנוכחי משגע את כולנו אבל קשה להתלונן כשמסביב אנשים מאבדים את הפרנסה, ולפעמים את החיים שלהם בשל המגיפה. עד שנכנסנו לקצב, אני מקווה שנחזור להתאמן ולשחק כמה שיותר מהר. נקווה לטוב".

יצאנו לפגרה כפויה אחרי משחק קשה.
"נוף הגליל קבוצה קשה מאוד, אגרסיבית, על גבול האלימה. היו דקות שזה הלך לכיוון של אגרסיביות והיו דקות שזה הלך לכדורגל שלנו. המצבים היותר טובים היו שלנו, אבל תיקו שיקף את המשחק. ברור שהיינו רוצים תוצאה יותר טובה, אבל זו יריבה שתהיה למעלה עד סוף השנה".

חמישה מחזורים מאחורינו, איך אתה מסכם עד כה?
"סך הכל בסדר. רוב המשחקים היו באיכות משביעה רצון. תמיד אפשר יותר, גם לשחק יותר טוב ושוטף, וגם להשיג תוצאות טובות יותר - שהתאכזבתי שלא השגנו בשניים מהמשחקים. יש עוד הרבה עבודה אבל אין מה להתלונן, אני מרוצה ואופטימי לקראת ההמשך. הקבוצה מיישמת משך דקות ארוכות דברים שאני רוצה לראות".

מה הוביל למערך 5-3-2 שאנחנו רואים אצלך לאחרונה?
"בשנה שעברה המערך המוביל היה 4-3-3. בקיץ ערכנו ניתוח ובעקבותיו כמה התאמות עד שהגענו למערך הנוכחי. כרגע הוא זורם לנו טוב, אני מרוצה ממנו, הוא מתאים לחומר השחקנים. יש עוד ניואנסים שאנחנו עובדים עליהם כדי לשפר אותו, וכמובן שאנחנו ערוכים גם לשינויים במידת הצורך, אנחנו מגיבים למה שקורה בשטח במגרש".

איך אתה ממלא את הזמן הפנוי? המלצות צפייה לסדרות עדכניות?
"כשהעונה רצה אין לי זמן. הסדרות שאני רואה זה משחקים של אום אל פאחם ובת ים". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צא מהסרט
(דני האשדודי : 14:15 01-10-2020)
עוד בדרן שהפך למאמן
2
צודק אריה
(אחי נצרת: 15:30 01-10-2020)
נוף הגליל הקבוצה השנואה הליגה כולל המאמן, בסוף העונה זה יתנקם בהם כולל הפלייעוף, אלימים כסחנים חסרי כדורגל. הוכנבלוף ייפול בסוף כרגיל