איגוד המאמנים: "נעשה הכל על מנת שפרנסתינו תחזור"

לא מתכוונים לוותר. איגוד מאמנים לא מתכוונים לוותר. איגוד מאמנים
המאמנים בישראל חוששים כי יוצאו לחל"ת ובאיגוד המאמנים העלו פוסט חריף, ואף מתכוונים למחות מול משכנו של שר הספורט, חילי טרופר

הכדורגל הישראלי הושבת וזאת לאחר שגם ועדת החוקה של הכנסת הודיעה אתמול כי לא תסכים להחריג את הליגות המקצעוניות, משמע מאמנים רבים חוששים כי כבר בימים הקרובים יוצאו לחל"ת. באיגוד מאמני הישראל לא מתכוונים לוותר והבוקר העלו פוסט חריף ובו נאמר:

"ערב חג סוכות , זמן לחשבון נפש.

נכון שמצפים שאיגוד המאמנים יפעל..יפעל נגד מי? נגד האנשים האטומים שיושבים במשכן מפואר עם כוס קפה ,מזגן ומשכורת בזמן.

איגוד המאמנים לא מחפש להיות פופוליסטי או לעשות פעולה בשביל לקבל לייקים. אנחנו פשוט לא מאמינים לאלו שמקבלים את ההחלטות! אנו חושבים שכל מכתב כזה או אחר ,אין לו משמעות ויהפוך לעוד נייר באוסף הניירות של אלו שאנחנו לא יודעים אם אפילו יודעים להבין את הכתוב.

לא נותרה בידנו הברירה ואין מנוס מלצאת ולקבוע משכן מול ביתו של שר הספורט , עד שיבין שספורט זה בריאות! מיד לאחר חג סוכות ,אנו נבחן את המציאות ,את הכלים שעומדים לרשותנו ונעשה הכל על מנת שפרנסתינו תחזור ....וזה הרבה מעבר לפרנסה!! זה בריאות! בריאות הגוף ,הנפש והנשמה!!".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה כדורגל אתם מדברים במצב חירום הדבקות יש מאמנים שחותמים חלת מי שאימן בלי תלוש משכורת בעיה שלו גם ככה הכדורגל חלש והמאמנים עוד יותר אז מה אתם מבלבלים את המוח לא צריך כדורגל השנה חבל אל הכסף שהקבוצות נותנים
2
אין ליגה
(טולעפ: 08:25 04-10-2020)
תלכו לעבוד מספיק לחיות על חשבון משלמי המיסים איו כדורגל בכל הליגות בעונה הבאה