קבוצות ליגה א' פנו להתאחדות: "דורשים אישור רשמי לסיום הליגה או פיצוי כספי"

מחכים להחלטה. שחקני מרמורק (Payperlens) מחכים להחלטה. שחקני מרמורק (Payperlens)
פרסום ראשון: ראשי המועדונים השונים בליגה השלישית דורשים הודעה רשמית כי הליגה תסתיים על כר הדשא. הפועל מרמורק אחראית על הרעיון, אברגיל: "לא יכול להיות שנוציא כסף גדול וזה יילך לפח"

קבוצות ליגה א' מחכות כמו שאר הליגות בישראל לאישור של ההתאחדות לכדורגל ומשרד הבריאות על חזרה בשלב הראשוני לאימונים, ומאוחר יותר גם למשחקי הליגה כאשר נמצא גם חוסר וודאות לגבי המשך העונה.

במהלך ימים האחרונה הביאו ראשי הפועל מרמורק בפני ראשי המועדונים השונים את ההצעה לפנות ישירות להתאחדות ולדרוש כי זאת תודיע שהליגה תסתיים בכל מקרה גם אם יידרש סגר נוסף.

"לא יכול להיות שנשקיע עכשיו כספים וכך עשו הרבה קבוצות ולאחר מספר חודשים יסגרו לנו את הליגה. מדובר בכסף שמגיע ממקור פרטי ונרצה לקבל אותו בחזרה אם אכן הליגה לא תסתיים" אמר בעלי הפועל מרמורק מוטי אברג'יל. 

האחרון שוחח בימים האחרונים עם ראשי המועדונים בליגה וקיבל אור ירוק בכדי לפעול בנושא מול ראשי ההתאחדות לכדורגל. "יש הרבה קבוצות שהביאו שחקנים משמעותיים ולא נרצה עוד להשקיע אם לא נדע שהליגה תסתים כסדרה. אם ההתאחדות לא תוכל להבטיח אז נחשוב על התנהלות אחרת בעונה הקרובה" .

בין השאר דובר כי השחקנים הבכירים שיגיעו העונה ישוחררו ולא מעט מועדונים יעדיפו לשמור את התקציב של העונה הקרובה לעונה הבאה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חיים בחלומות
(יפואי חכם: 15:51 08-10-2020)
מוטי תשרוף את הכסף שלך על קבוצה של 4 אוהדים
2
תסתיים או תתקיים ?
(מישהו: 08:08 09-10-2020)
הם רוצים לדעת אם הליגה תסתיים כסדרה או תתקיים כסדרה ? איך אפשר לסיים משהו שלא התחיל ?
3
מה זה קבוצות ליגה א?
(איימן : 10:55 09-10-2020)
מי ששלח את המכתב מייצג רק את עצמו
4
מה אתה מבלבל את המוח
(לחמי: 15:50 09-10-2020)
יש מגיפה על איזה כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל לא יזיק אין ליגה הבריאות לפני הכול הכדורגל שולי לחלוטין תפסיקו לבלבל את המוח כולכם בייכנים
5
אליפות
(צצו הקטן: 14:01 10-10-2020)
באסה רצינו אליפות לעלות ליגה השנה כבר סגרנו על כמה תוצאות עם מ.ס נתניה