דורון בן דור: "מקומה של עוספיה בליגה גבוהה יותר"

היציע המחודש במועדון (צילום: דוברות מכבי עוספיה) היציע המחודש במועדון (צילום: דוברות מכבי עוספיה)
מכבי עוספיה ממתינה להודעה של ההתאחדות לכדורגל לגבי חזרה לפעילות ובינתיים שדרה את מתקן האימונים. "מדובר באנשים מדהימים" ציין המנהל המקצועי

במכבי עוספיה מליגה ג' מחכים לרגע בו ההתאחדות לכדורגל תאפשר לקבוצות בליגות הנמוכות לחזור ולהתאמן. הקבוצה שהחלה להתאמן לפני שלושה חודשים נאלצה להפסיק את האימונים עקב ההחלטה הגורפת של משרד הבריאות שקבוצות לא יוכלו להתאמן בשלב זה.

מנהלה המקצועי של הקבוצה, דורון בן דור: "לפני הכל אנחנו מחוייבים להשמע להוראות ולכן הפסקנו את האימונים. מדובר במכה לא פשוטה שכן כבר היינו בעיצומן של ההכנות, שיחקנו ארבעה משחקי אימון וכל מה שנותר היה לחכות לשריקה הראשונה. איך שלא נסובב את זה ההפסקה מאימונים עושה נזק כי עכשיו קבוצות יצטרכו להתחיל מבראשית את ההכנות. לא ברור לאף אחד מתי הליגה תתחיל ומתי היא גם תסתיים שכן הליגות הנמוכות יכולות להתחיל אבל אם חלילה הנגיף יחדור לקבוצות בליגות האלו לא ניתן יהיה לדעת איך העונה הזאת תיגמר . אני מקווה שנתחיל את העונה מתי שניתן יהיה לעשות זאת אבל הקבוצות יהיו חייבות להבין שהן חייבות לשמור על הכללים בתקופה כל כך קשה כאשר הנגיף מאיים על כולנו".

בכל מקרה במועדון החליטו לנצל את הפגרה לטובת שיפוץ מגרש האימונים, מגרש המשחקים המרכזי וחדרי ההלבשה. בן דור: "מצאתי בעוספיה אנשים מהדרגה הראשונה בכל מה שקשור לשאיפות להביא סטנדרטים שונים. יש כאן 4 בעלי בית שותפים, ראיד זאהר,וחיד זאהר,מהראן לאלא ווליד שרוף שעובדים ימים כלילות כדי לשפר את רמת המתקנים וחדרי ההלבשה. בעוספיה יש היום תכונה מיוחד לקראת העונה שבפתח. הקבוצה מבוססת על שחקני בית, צוות אימון מקומי בראשותו של שיבל לאלא, מנהל קבוצה כמו ואיל שרוף שדואג לכל מחסור בקבוצה ואוהדים שמשוועים לפתיחת העונה ורוצים לראות את הקבוצה למעלה כמה שיותר. יש כאן פוטנציאל להגיע לליגות גבוהות".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קבלן עליות
(רונן : 22:34 10-10-2020)
השאלה אם תהיה ליגה השנה