כסייפה יוצאת למחנה אימונים בטורקיה

רוצים לחזור לשגרה. שחקני כסייפה (פייסבוק עירוני כסייפה) רוצים לחזור לשגרה. שחקני כסייפה (פייסבוק עירוני כסייפה)
עם השחקנים שכבר חלו והחלימו מקורונה ויחד עם מספר שחקני קבוצת הנוער שיצטרכו לחזור לבידוד, תצא הקבוצה למחנה אימונים מיוחד. כהן: "הגיבוש בימים אלו חשובים לא פחות מהצד המקצועי"

בזמן שהכדורגל הישראלי בהשבתה מלאה ועתיד הליגות הנמוכות לא ברור, החליטו ראשי מועדון ספורט כסייפה להמשיך בשגרה ויצאו למחנה אימונים מיוחד בטורקיה.

למחנה האימונים תצא הקבוצה עם 25 שחקנים וצוות כאשר חלקם הגדול חלה בקורונה לפני מספר שבועות, אך כולם החלימו והדבר יאפשר להם לחזור לאחר מכן לישראל ללא תהליך בידוד. חלק אחר של השחקנים שחלקם הם מקבוצת הנוער שגם נמצאת ללא פעילות יצרכו להיכנס לבידוד. בכל מקרה בכסייפה פנו למשרד הבריאות וביקשו אישור מיוחד לערוך בדיקות עם חזרתם לישראל וזאת בכדי להימנע מבידוד מלא.

מאמן הקבוצה, אמיר כהן, אמר לפני הטיסה: "בימים בהם הכל נעצר, אנחנו משתדלים לחבר בין השחקנים. הגיבוש והצד החברתי בימים אלו חשובים לא פחות מהצד המקצועי שכרגע נמצא באי ודאות  ולכן מטרת המחנה זה לשלב בין הדברים ובעיקר לתת דגש על הצד המנטאלי והחיבור בין השחקנים. אני מאחל לכולנו רק בריאות בעזרת ה'. נלך בשלום ונחזור בשלום".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מחנה זיונים
(מולי: 09:35 11-10-2020)
איזה מחנה אימונים איזה נעליים לכו להכין חומוס פול חיים בללנד אין ליגה בעונה הבאה חבל על הכסף והזמן שלכם הקורונה מנצחת
2
אמיר כהן מאכיל אותם לוקשים
3
מגוחך לחלוטין
(הוגה דעות: 09:57 11-10-2020)
מחנה אימונים עושים לפני העונה לא אחריה . ....
4
קבוצה מתקיימת מכספי הציבור בזמן שכל הקבוצות מוציאות את השחקנים לחל''ת מר עדנאן אלעמור אם היה משלם שקל אחד מהכיס שלו היה מוציא את כולם לחל''ת אבל זה בגלל ראש המעוצה שלא מבין בעניין
5
ממש טיפשים
(מוסיוף: 06:24 12-10-2020)
מה זה יעזור מחנה אימונים איזה מחנה איזה נעליים הבריאות חשובה יותר קשקשים
6
בהצלחה
(מאמן דרומי: 05:58 13-10-2020)
כל הכבוד לכם תצליחו רק בריאות
7
חחחחחחחחחחח
(חחחחח: 12:18 15-10-2020)
חחחחחחחחחחח