'לא ניתן לסגור אותנו': מנאר דראוושה מדבר

אהבת חייו- כדורגל. דראוושה (צילום: דאפר מחאמיד) אהבת חייו- כדורגל. דראוושה (צילום: דאפר מחאמיד)
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

בלם מכבי ריינה, מנאר דרוואשה, בטוח שהתקווה נמצאת והתקופה הקרובה תחלוף בקרוב. דראוושה: "ידוע שזה נגיף עולמי וכל העולם סובל מזה ולא רק אנחנו אבל צריך תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה .אני מאמין שנצא מזה בקרוב".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"לפי דעתי צריך להתיחס לליגות הנמוכות כמו הליגות הבכירות. אין הבדל בין הליגות כשזה מדובר על כדורגל בתנאי שכולם יכבידו על התנאים של משרד הבראות".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"אם תבוטל הליגות הנמוכות לפי דעתי זה יגרם אבל לליגות האלה ואני לא בטוח שכל השחקנים יחזרו לכדורגל אחרי שנת הפסקה, וזה ישפיע על כל הכדורגל הישראלי למשך שנים רבות".

עד כמה זה פגע באופן אישי?
הקורונה השפיעה על כולם. למרות שאני מתאמן בצורה אישית אם זה בבית ואם זה במגרש השכונתי עם החברים שלי. הכדורגל לי אישית זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ואני לא יכול בלי זה. חסרים לי האימונים בקבוצה וחסרה לי גם התחרות ולא פחות חשוב זה מקור פרנסה אבל יותר מדאיג אותי שחלק מהחברים שלי ואני מתפלל שהתקופה הזאת תעבור מהר ונחזור לשגרה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איו כדורגל
(חלימי: 18:49 12-10-2020)
איו. שיגרה יש קורונה מגיפה עולמית ואתה מדבר על כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל