'לא ניתן לסגור אותנו': מאור סיסו מדבר

חושש לבריאות בגלל היעדר כדורגל. סיסו חושש לבריאות בגלל היעדר כדורגל. סיסו
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

בלם מועדון ספורט טירת הכרמל, מאור סיסו, מדבר על הקושי מהתקופה של הסגר: " תקופה קשה מאד גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה מקצועית. ממרץ אנחנו לא בפעולה ספורטיבית מסודרת ולבן אדם בגילי עם כמות הפציעות שעברתי זה גזר דין גרוע מאוד מקצועי מקווה שנצא מזה באופן אישי ובאופן כללי".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"אני לא בממשלה ולא במשרד הבריאות כדי להבין מה נכון ומה לא נכון בקשר לכדורגל אבל מה שבטוח שמתי שמחזירים את ליגת העל ולאומית צריכים להחזיר גם את הליגות הנמוכות. גם אנחנו מתפרנסים מזה ובשבילנו זה חלקת האלוהים שלנו כמו שזה שלהם בליגות המקצועניות".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"אני טוען שהם יעשו הכל כדי שיתקיימו הליגות והם לא יעשו אפה ואפה, בסופו של דבר ליגת העל זה כדורגל וליגה ב׳ זה כדורגל אז אם יחזורו הליגות הבכירות יחזורו גם הליגות הנמוכות".

עד כמה זה פגע באופן אישי?
"הקורונה השפיעה עליי מאד, גם בעבודה שלי בדואר היה תקופה שעבדנו יום כן ויום לא. בכדורגל אין לי פרנסה ממרץ כל החיים שלי הכדורגל זה היה מקור פרנסה מאוד משמעותי בבית שלי ואני חושב שזה מצב חירום עולמי ובמצב חירום עולמי המדינה צריכה לדאוג לכולם כולל כולם. לפני הכל חשוב שקט כלכלי מינמלי כי אם לא אז הקורונה תפגע בבריאות, אני מקווה שיעשו את ההחלטות הנכונות והטובות לכולם כדי שלכל השחקנים הצעירים יהיה עתיד ותקווה, וכדי שלכל השחקנים הותיקים והמאמנים יהיה להם פרנסה. אני מאחל בריאות לכולם ולמשפחות שלהם שנדע ימים טובים יותר אמן".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לך לעשות חמוצים
(מוצרי: 14:53 13-10-2020)
מה אתה מבלבל את המוח מה זה ליגות נמוכות שישארו בבית לכו לעבוד אנשים מתים ברחובות ואתם מדברים על כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל לא יזיק

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?