'לא ניתן לסגור אותנו': קפטן הפועל אשדוד, עוז עוזר

עוז עוזר (מוטי קדש) עוז עוזר (מוטי קדש)
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

 יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

קפטן הפועל אשדוד, עוז עוזר, התייחס אל התקופה האחרונה ואמר: "תקופה קשה ומבלבלת, הספורט שלנו נפגע בצורה משמעותית מאוד ויש אי וודאות לגבי העתיד".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"הייתי מציע לחלק את הליגות ל-2 ואז בכל חלק יהיו כ-8 קבוצות. לערוך שני סיבובים ובסוף מקומות 1,2 מכל חלק
יערכו בינהם סיבוב אחד כאשר הקבוצות ממקומות 1,2 עולות. כנ"ל לגבי מקומות 7,8 ליורדות".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"יש חשש גדול שלא תתקים העונה. אני חושב שמאוד חשוב לא לוותר על השנה הזו וחשוב שיהיו יורדות ועולות כדי שהסדר ישמר. משום שבסוף זה ספורט וספורט זה החיים ואנחנו חיים מאושר ואכזבות ואסור לנו לפספס את זה. מעבר לזה אנשים מתפרנסים מכדורגל ויש אנשים עם חלומות ששואפים להתקדם ולהצליח וצריך גם את זה להביא בחשבון".

עד כמה המשבר פגע בך באופן אישי?
"הקורונה משפיעה עלי יותר בצד המנטלית, החוסר סדר והאי השווין שיש היום באופן כללי וההתחייסות לספורט שלנו בפרט מאוד מאכזב. מבחינה כלכלית כל מי שקשור לכדורגל נפגע ואני מאוד מקווה שתיהיה יותר הבנה בנושא והאמת שאני לא מתקיים רק מכדורגל אבל יש חברים שכן, וצריכים להתחיל להבין את זה שם מקבלי ההחלטות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה