'לא ניתן לסגור אותנו': עומרי בן דוד מדבר

עומרי בן דוד (אורי גבאי) עומרי בן דוד (אורי גבאי)
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

 יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

שוער מ.ס. שיכון המזרח, עומרי בן דוד, התייחס אל התקופה האחרונה ואמר: "התקופה הזאת בעיקר מבלבלת וקשה, בעיקר בגלל האי וודאות שאף אחד לא יודע מה יהיה מחר".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"לדעתי המתווה שההתאחדות לכדורגל עשתה לליגות הנמוכות הוא נכון לנו כרגע, יש מספיק זמן כדי להתחיל ולסיים את הליגה כמו שתכננו,  אפילו בהפרש של דחיית חודש, במקום לסיים את הליגה בסוף חודש אפריל נסיים אותה בסוף מאי".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"ברור שיש חשש שהליגות לא התקיימו, בהתאחדות פעלו מהר לבטל את הליגות בשנה שעברה, ככה שאני לא אתפלא לגבי שום החלטה שלהם. אני מקווה שייתנו לנו לפתוח את הליגה ולעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים ולהתפרנס בכבוד".

עד כמה המשבר פגע בך באופן אישי?
"ברמה האישית התקופה הזאת לא קלה. להיות בבית עם ילדים תקופה ארוכה זה לא פשוט, אנחנו 8 חודשים ב״טרום עונה״. אתה אף פעם לא באמת בכושר משחק. מבחינה כלכלית כולם נפגעו, ברוך ה׳ יש לי עבודה מסודרת בעייריה אבל המשכורת של הכדורגל עוזרת מאוד וכשאנחנו 8 חודשים בלי המשכורת הזאת אז אין ספק שהמצב משתנה.

לסיום אני מקווה שיבינו כמו הליגות הנמוכות חשובות לאוהדי הכדורגל וכמה פרסום יש בליגות האלה בשנים האחרונות, זה רק מראה כמה אנשים צמאים לכדורגל בליגות הנמוכות. נקווה שיתנו לנו לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים לעשות במהרה. רק בריאות".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הבריאות לפני הכול
(אין ליגה : 09:57 14-10-2020)
אין צורך כרגע בכדורגל אנשים מתים ברחובות ואתם מדברים על כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל לא יזיק
2
ל1
(1: 18:32 14-10-2020)
שב בשקט ידביל, אז בוא לא ננסה לחיות שנתיים עד שאימצא חיסון עם ימצא
3
ליגת חובבנים
(תגובה : 13:01 20-10-2020)
אין צורך בליגה ב וג זה ליגות חובבניות בדיוק מזכירות ליגות למקומות עבודה אגב שם יש שחקנים יותר טובים חחחחח

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?