'לא ניתן לסגור אותנו': עמאר מנסור מדבר

מבין את הקושי בחזרה. מנסור מבין את הקושי בחזרה. מנסור
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

 יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

קפטן מועדון ספורט טירה, עמאר מנסור, מדבר על הקושי של התקופה האחרונה: "בתקופה הזאת ממש קשה כי כמעט סגרו. אני מנסה לשמור על כושר גופני כמה שיותר ויוצא מדי יום לריצה ואם מזדמן לי לשחק כדורגל אז משחק. באמת שזאת תקופה קשה בלי כדורגל וזה מבאס , אבל בעזרת השם נעבור את התקופה הזו הכל יחזור כמו שהיה בעבר".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"המתווה היחיד שאפשר להציע הוא קודם כל חזרה מהירה לאימונים וכמובן בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ולהמתין שהליגה תחזור. ראיתי מספר הצעות של מספר בעלי קבוצות הציעו לעשות ליגה בלי עולות ויורדות ובעיני זאת שכונה כי אז השחקנים פשוט לא יגיעו לאימונים ומשחקים כראוי והמתווה היחיד הוא להתחיל לשחק בהתאם להנחיות. אני רואה שבכל אירופה הליגות הנמוכות משחקות וככה צריך להיות גם בישראל".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"זה החשש הכי גדול שלנו משמע של כל השחקנים. למרות הכל אני חושב שכולם מבינים שאם הליגה לא תתקיים אז זה יהיה אסון אדיר לכדורגל ובמיוחד לשחקנים שעבורם זאת פרנסה ופגיעה קשה למשפחות".

עד כמה זה פגע באופן אישי?
"הקורונה פגע בי כלכלית יותר ממנטאלית כי אני מתפרנס מהכדורגל ויש לי חנות ספורט שהיא סגורה עכשיו בגלל הסגר. אין ברירה עכשיו כי צריך לציית להנחיות בכדי לצאת מהמצב העגום הזה. מבחינה מנטאלית הכדורגל חסר לי וזה אומר אימונים והכנות למשחק בשישי. הקורונה באמת חיזקה אותי עבדתי על עצמי הרבה מבחינת תזונה וגם ספורט כמטע לא מפספס יום אחד בלי לצאת לרוץ או לשחק כדורגל. בסוף אני מקווה שנצא מהמצב הזה כמה שיותר מהר ונחזור לשגרה הרגילה שהיינו בה לפני הקורונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין ליגה בעונה הבאה
(מוטאי: 18:57 14-10-2020)
לא צריך ליגות נמוכות שישארו בבית לכו לעבוד אנשים מתים ואתם מבלבלים את המוח תמתינו בסבלנות הבריאות לפני הכול הכדורגל שולי לחלוטין

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?