'לא ניתן לסגור אותנו': רפי עמוס מדבר

לא חושש מביטול הליגה. עמוס לא חושש מביטול הליגה. עמוס
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

גם חלוץ מועדון ספורט כסייפה, רפי עמוס, מתקשה להתאקלם לתקופה הזאת ואמר: "התקופה הזאת כמו לכל שחקן לא נעימה יש שחקנים שהפרנסה חשובה להם וכל יום שאנחנו כשחקנים בבית זה פגיעה גם כלכלית גם מנטלית גם פיזית. שחקנים לא יכולים לחזור ללכת לחזור ללכת זה לא עובד ככה יש תוכנית אימונים וצריך להיות דבוקים אליה אי אפשר להדיע שבועים לפני ליגה ולעלות לשחק אין פה קסם".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
המתווה שהציעו אני חושב שזה מתווה מצויין 9 קבוצות בתים וכל שחקן צריך לדעת לדואג לעצמו לעשות השתדלות גם מחוץ למגרש למען עצמו אם באמת חשוב לו הליגה".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"האמת אני אישית לא חששתי אבל לאור המצב וההגבלות והסגר וכל מה שקורה בליגות גבוהות יותר אז זה כבר הופך להיות מציאותי מאוד אני מקווה בעזרת השם שיגיעו להחלטה ולא ישכחו שגם בליגות הנמוכות יש משפחות וגם אנחנו אוהבים לא פחות אם לא יותר מהליגות המקצועניות את הכדורגל ושיקחו אותו בחשבון שווה בשווה".

עד כמה זה פגע באופן אישי?
"ברמה האישית אנחנו כקבוצה התאמנו הרבה לפני כולם ועשינו משחקי אימון, אבל עדיין זה לא אותו דבר. ללכת, לחזור להכנס לכושר לצאת ממנו שוב פעם. ברמה הכלכלית ברוך השם יש לי עבודה מסודרת זה נכון אבל זה לא אומר שהכסף פה לא חשוב לי כל שקל חשוב לי יש לי משפחה ילדים ואני בסופו של יום צריך להביא לבית פרנסה. זה פוגע בליגה א' שהפכה לליגה המקצוענית בשנים האחרונות. אני מאוד מקווה שיגיעו איתנו למתווה מסודר שווה בשווה כי מגיע פה לליגה הכי מעניינת שתצא לדרך".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?