נתנאל פרץ: "באתי כדי להוביל את יפו לצמרת הגבוהה"

כוכב חדש ביפו. פרץ (צילום: מכבי קביליו יפו) כוכב חדש ביפו. פרץ (צילום: מכבי קביליו יפו)
הקשר המוכשר ממכבי תל אביב הגיע לקביליו יפו כדי להוביל את הקבוצה לצמרת הגבוהה. קורונה? "מבאס שמזלזלים בנו"

מדינת ישראל תתחיל לצאת בשבוע הבא מהסגר הכולל וגם קבוצות הליגות הנמוכות מקוות לקבל מתווה לפיו ליגה א' תחזור לאימונים ולמשחקים, כאשר ברור כי העונה צפויה להיות אחת העונות המעניינות בליגה כאשר מספר קבוצות יילחמו על עלייה לליגה הלאומית.

גם מכבי קביליו יפו רוצה להיות אחת מהקבוצות שמקוות להיות בליגה השנייה, אך בכדי שיפו תהיה שם היא צריכה לעשות עונה טובה של ושחקן הרכש, נתנאל פרץ, לדעת אנשים ביפו הובא לקבוצה בכדי להיות השחקן המוביל של הקבוצה.

נתנאל, נחזור מעט אחורה. היית בהכח ונתת עונה אדירה אבל משהו לא עבד?
"בהכח הייתה לנו קבוצה צעירה שרוב השחקנים היו בעונה ראשונה או שנייה בבוגרים. היה לנו גם חסר הרבה מזל אבל עובדה שהרבה שחקנים התקדמו לליגות גבוהות יותר. בסופו של דבר חוסר הניסיון פגע בקבוצה בסיבוב השני".

הגעת ליפו ובמועדון מכוונים לאחת משתי המקומות הראשונים?
"אגיד את האמת שאם לא הייתי מאמין אז לא הייתי מגיע ליפו. אני מגיע לקבוצה עם מאמן שמאוד מאמין בי ויש לי הרבה שאיפות להתקדם וראיתי את השחקנים שהם החתימו ואנשים שנמצאים שם ואני בטוח שתהיה לנו קבוצה טובה. כישרון יש לנו וצריך רק להתחבר וגם ראשי יפו אומרים שזאת קבוצה שלא הייתה שם הרבה שנים".

בעונה שעברה היה את אור אילוז שהוביל את יפו והעונה הביאו אותך?
"אור הוא שחקן מצוין ואני עושה השוואה כזאת או אחרת. עשיתי שנים נהדרות במחלקת הנוער של מכבי תל אביב אז בטח שאני יכול להוביל גם את יפו ואני רוצה להוביל את הקבוצה לאחת המקומות הראשונים ולהיות מלך שערים וכבר מחכה לתחילת העונה".

תחילת העונה קצת נפגעה בגלל הקורונה?
"לצערי הקורונה פגעה וכואב לי שמזלזלים בנו כאשר הליגה הלאומית וליגת העל נפתחות ושוכחים שרוב השחקנים משם הגיעו מליגה א'. הייתה לנו תקופה טובה באימונים וניראנו טוב במשחקי אימון וכרגע זה נפגע ומחכים לחזרה מחדש". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא אתה
(פרס: 16:41 17-10-2020)
לא אתה ולא עו מאה כמוך יעזרו ליפו יפו גמורה מחוקה שלום לך יפו
2
לכו לעבוד
(מימןו: 18:30 18-10-2020)
תפסיקו לבלבל את המוח כולכם בייכנים לכו לעבוד עושקים את הקבוצות חיים על חשבון התושבים פוחזים נימאסתם

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?