'לא ניתן לסגור אותנו': אופק מלול מדבר

אופק מלול יחד עם חברו לקבוצה, אביב כהן (דוברות הפועל מגדל העמק) אופק מלול יחד עם חברו לקבוצה, אביב כהן (דוברות הפועל מגדל העמק)
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

קפטן הפועל מגדל העמק, אופק מלול, מביע את הזווית שלו ואומר: "התקופה הזאת לא קלה לאף אחד, בטח לא לנו השחקנים. הגעגוע לאימונים ולמשחקים גובר מיום ליום. מנסים בכל דרך לשמור על כושר אבל זה לא פשוט בכלל".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"יש עשרות דעות ורעיונות על חזרה למגרשים. אני חושב שתוכנית אחת ברורה שתימשך לאורך זמן זה הפתרון. לא יכול להיות שמוציאים הנחיות ואחרי יומיים שלושה הכל מתבטל. אנחנו מספיק אחראיים כדי לשמור על עצמנו ובמקביל לעשות את מה שאנחנו אוהבים".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"כמובן שהמחשבה הזו עוברת בראש. לצערי הליגות הנמוכות נדחקו לסוף הרשימה. אני מאוד מקווה שהליגה לא תתבטל. יש שחקנים שזה מקור הפרנסה היחידי שלהם".

עד כמה המשבר פגע בך באופן אישי?
"כמובן שהקורונה השפיעה. מבחינה מנטאלית כל תקופת ההכנה כבר לא רלוונטית, צריך להתחיל הכל מהתחלה, לבנות את כושר המשחק ולקוות שזה לא יקח יותר מדי זמן. גם מבחינה כלכלית לא פשוט, לשמחתי הכדורגל זה לא מקור הפרנסה היחיד שלי, אך עדיין יש ירידה בהכנסה וצריך לדעת להסתדר".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עוד גונב דעת
(שלום: 18:25 18-10-2020)
הכדורגל שולי לחלוטין תפסיקו לבלבל את המוח כולכם בייכנים לכו לעבוד עושקים את הקבוצות חיים על חשבון התושבים פוחזים נימאסתם עדיף לתרום לטובת הציבור
2
להחזיר את באבא ומיזנה
(יפים: 05:21 19-10-2020)
דרור אוחיון ליחזיר את באבא ומיזנה