'לא ניתן לסגור אותנו': ליאור היילה מדבר

דחה את החתונה בגלל הקורונה. ליאור היילה (אורי גבאי פורטל שדרונט) דחה את החתונה בגלל הקורונה. ליאור היילה (אורי גבאי פורטל שדרונט)
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

קשר עירוני קריית מלאכי, ליאור היילה, מתקשה עם המצב: "זו תקופה לא פשוטה תקופה של חוסר ודאות מוחלט. לקחו לנו את הפרנסה ואת הדבר החיוני ביותר שזה הכדורגל וסגרו אותנו בבית בזמן שהכל העולם משחק כדורגל לפי ההנחיות".


איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"אני לא האיש שיציע מתווה או פתרונות וההתאחדות היא זאת שמחליטה. גורמים בהתאחדות צריכים לקחת בחשבון שהליגות הנמוכות הם כרגע עם הרבה פחות הידבקויות משאר הליגה".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"קיים חשש גדול שהליגות הנמוכות לא יתקיימו בכלל העונה ואסור שזה יקרה. זו פגיעה בפרנסה שלנו במיוחד שראשי קבוצות אולי יפסיקו להשקיע בכדורגל. הקורונה פגעה בנו השחקנים ברמה האישית מאוד יש הרבה שחקנים שזו העבודה היחידה שלהם וכאלה שלא הכדורגל עוזר להם בכלכלת הבית משכנתא וכל ההוצאות מסביב".

עד כמה המשבר פגע בך באופן אישי?
"ברמה האישית הקורונה פגעה כלכלית. אני אישית דחיתי את החתונה בפעם השנייה ומבחינה מנטאלית משתדלים להיות אופטימיים ולחכות שיחזירו אותנו לכדורגל. הרווח הגדול הוא שקיבלנו מחדש את המשפחות שלנו והנשים ואני בכל זאת מאחל לנו לחזור במהרה למגרשים". 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?