'לא ניתן לסגור אותנו': חמאדה בועל מדבר

חושש מאי חזרת הליגה. בועל חושש מאי חזרת הליגה. בועל
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

יותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה להינות ולדבר על כר הדשא.

השחקן חמאדה בועל התייחס לתקופה האחרונה: "התקופה הזאת היא אחת התקופות הכי קשות שעברתי בחיים שלי. הכדורגל בשבילי הוא החיים שלי ועכשיו אני חיי בלי זה כמה חודשיים וזה מאוד קשה".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"אין לי מה להציע חוץ מלנסות ולמצוא פתרון כמה שיותר מהר כי אי אפשר להמשיך ככה בלי ספורט. אני מבקש גם מההתאחדות להתחשב ולחשוב גם על שחקני ליגה ב ו ג'. הקורונה תשאר איתנו הרבה זמן וצריך להתמודד איתה עם שמירה על כל ההנחיות".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"אני מאוד חושש שלא יהיה כדורגל ומרגיש שלא יהיה ואם יהיה זה לא ימשיך כי המצב במדינה לא טוב. אין ברירה אחרת אלא לעצור ולסגור הכי כדי שנוכל לחזור לחיים שלנו".

עד כמה המשבר פגע בך באופן אישי?
"הקורונה מאוד השפיעה עלי גם מבחינה מנטאלית וגם מבחינה כספית כי אנחנו מתפרנסים מזה. אני אישית יש לי חנות בגדים והיא גם סגורה ואין לי מאיפה להתפרנס בתקופה הזאת מקווה שהתקופה הזאת תגמר מהר ונחזור לחיים שלנו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה אתה מבלבל את המוח
(אלי כהן: 11:03 23-10-2020)
תגיד לי ניראה לך שאים לא היה קורונה לא היה כדוגר?? מה עושים בכוונה עד שאין תרופה אין כדורגל חופש תיתגעגע מה קרה על איזה פרנסה אין כסף לקבוצות הכל כרגע תקוע וזה יעבור שיהיה תרופה
2
איזה כדורגל הכל בוטל
(מלחי: 04:58 25-10-2020)
לך לעבוד פרזיט קטן אין ליגה בעונה הזאת יש קורונה מגיפה עולמית ואתה מדבר על כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל לא יזיק איזה טימטום

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?