'לא ניתן לסגור אותנו': אסעד עמאשה מדבר

מרגיש את הקושי הכלכלי. עמאשה (מחסאן נסאר) מרגיש את הקושי הכלכלי. עמאשה (מחסאן נסאר)
עתיד הליגות הנמוכות עומד על הפרק ושחקני הקבוצות השונות מביעים את מחאתם נגד ההשבתה מתוך תקווה לחזור בקרוב לכר הדשא

ותר מעשור מסקר אתר "דאבל פס" את הליגות הנמוכות מתוך רצון לתת הערכה וכבוד לליגות הנמוכות. כבר שבעה חודשים שהליגות הנמוכות נמצאות בהשבתה מלאה והשחקנים חוששים לעתידם הכלכלי והמקצועי. פרוייקט מיוחד מביא את מחאתם של השחקנים ודרך הפעולה לקראת החזרה המהירה ליהנות ולדבר על כר הדשא.

השחקן, אסעד עמאשה, התייחס לתקופת הקורונה: "בתקופה הזאת שאין עבודה והיה סגר אז עשיתי ריצה והתאמנתי באופן אישי אבל זה לא כיף ולא נעים ויש רצון גדול לחזור ולפגוש את החברים שלי ולהתאמן כקבוצה".

איזה מתווה היית מציע לליגות הנמוכות?
"אני מציע לליגות הנמוכות שיהיו סבלנים ושזה לא ישפיע עליהן שימשיכו לעשות ספורט ושלא יאבדו תקווה. אנחנו עוד נחזור ועוד נפגש ונריב ונצחק קצת סבלנות. אני יודע שזה מעצבן ואי אפשר לתאר את האכזבה מההתאחדות על כל מה שהם עושים לנו אבל אני תמיד אופטימי תמיד חושב טוב. אין לי מה להציע כי הם חובים את החוויה הזאת כמו שאני חובה אותה אני מציע להם שיהיו מושמעים להנחיות כי התקופה הזאת מטורפת אני התחלתי לבד עם עצמי".

אין חשש שהליגות הנמוכות לא ייפתחו?
"יש חשש שהליגות הנמוכות לא יפתחו וזה עוד מאכזב כי כל הקושי שאנחנו עומדים בו הם באים ואומרים לנו שהליגות הנמוכות אין מתווה מסודר ואנחנו לא יכולים להיות בבידוד. אני מאוד מקווה שיימצא פיתרון מול ההתאחדות ויחזירו אותנו למגרשים כמה שיותר מהר".

עד כמה המשבר פגע בך באופן אישי?
"התקופה הזאת השפיעה לרעה כלכלית ואני כבר מרגיש את הקושי הכלכלי. אני מקווה שהתקופה הזאת תיגמר וצריך שכולנו נתאחד ונשמור על כל ההנחיות ואני מאמין שתוך שבועיים נחזור לליגה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?