עידן גבאי: "זה שאנחנו לא נחשבים מקצוענים זה לא אומר שנהיה מקופחים"

עידן גבאי (מורן גבאי) עידן גבאי (מורן גבאי)
לפעמים זה נראה "ששכחו אותם במתווה", רוב הזמן בכלל לא מדברים עליהם אבל שחקני, מאמני ואנשי המערכת של קבוצות ליגות ג' רוצים לחזור לדשא והכל בשם האהבה למשחק

סגירת הליגות הנמוכות לא השפיעה רק על הכוכבים של ליגה א', או על המועדונים שחולמים בגדול בליגה ב'. מאות שחקנים שמשחקים בכל המחוזות של ליגות ג' מחכים גם הם לחזור לפעילות כאשר כרגע אין שום מתווה ושום אופק.

הפעם הלכנו עד להפועל אבו גוש מבשרת ציון ממחוז מרכז של ליגה ג' כדי להבין מעידן גבאי מה עובר עליו בתקופה הזו. גבאי, נמנה בין שני הקפטנים של הקבוצה יחד עם הקפטן הותיק של המועדון, כפיר משה.

עידן משתף במה שעובר עליו בתקופה האחרונה מבחינה ספורטיבית: "התקופה הזאת מאוד קשה לכל הליגות הנמוכות, אנחנו נמצאים בחוסר ודאות מוחלט ואני מנסה לשמור על כושר כמה שאפשר ע"י ריצות ומאמן אישי אבל לא קל זה לא אותו דבר, אני מתגעגע לדבר האמיתי".

האם עדכנו אותך מהקבוצה על מתווה אימונים ומשחקים שיהיה תקף לליגה ג׳?
"בליגה ג' כמו שכולם רואים אין שום מתווה, לא של אימונים ובמיוחד לא של חזרת הליגה"

בתור שחקן בליגה ג׳, איך אתה מרגיש שמסתכלים עליכם בהתאחדות?
"תמיד יסתכלו עלינו כאילו אנחנו לא צריכים לשחק בתור ליגה ג', אבל אנשים לא חושבים שמאחורי כל מחוז בליגה הזאת עומדים מעל 300 שחקנים ואנשי צוות, זה שאנחנו לא נחשבים מקצוענים זה לא אומר שנהיה מקופחים. ההפך הוא הנכון, פה נמדדת האהבה שלנו לכדורגל, כי פה אנחנו לא מקבלים כסף ואנחנו עושים את זה רק בגלל שזה החיים שלנו".

יש חששות לגבי פתיחת ליגה ג׳ השנה?
"תמיד יהיו חששות במיוחד שאין לנו שום מתווה עדיין אבל אני מאמין שיהיה בסדר וימצאו לכל ליגה את הפתרון שלה. הדבר האחרון שאני רוצה לחשוב עליו זה שלא יהיה לנו כדורגל כי בסוף זה מה שאנחנו פותחים איתו את השבוע, והדבר האחרון לפני השבת שאנחנו עושים. אני מקווה שיתנו לנו את כל הפתרונות. בנימה אישית יותר אני רוצה להגיד לכל השחקנים אל תתייאשו, לא ניתן לסגור לנו את הליגה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(אורי: 12:45 27-10-2020)