איגוד מאמני הכדורגל מול הכנסת: "להתאמן מותר, לאמן אסור"

לא מוותרים. מאמני הכדורגל לא מוותרים. מאמני הכדורגל
ראשי איגוד המאמנים מתכננים הפגנה מול משכן הכנסת במטרה להחזיר את הליגות הנמוכות ומחלקות הנוער. אמיר כהן: "אנחנו זועקים את זעקת כל אוהבי הספורט"

בזמן שהליגות המקצועניות צפויות להתחדש בסוף השבוע, אז עתיד הליגות הנמוכות ומחלקות הנוער עדיין לוט בערפל ובעיקר מספר גדול של מאמני כדורגל איבדו את פרנסתם בחודשים האחרונים, הן בסגר הראשון והן בסגר השני ולכן בשבועות האחרונים דורשים לחזור לפעילות.

ראשי איגוד המאמנים נפגשו בשבועות האחרונים גם עם שר הספורט, חילי טרופר, וגם עם חבר הכנסת, יואב רזבוזוב, במטרה להחזיר בהקדם את הליגות הנמוכות ובעיקר את אימוני מחלקות הנוער. היום יגיעו המאמנים גם להשבית מול משכן הכנסת במטרה לזעוק את צעקתם.

סגן יו"ר איגוד המאמנים, אמיר כהן, אמר: "אנחנו זועקים את זעקת המאמנים ואת זעקת כל אוהבי הספורט. תחזירו לנו את הכדורגל. אנחנו מקווים שנצא מההפגנה בכנסת עם בשורות עבור המאמנים והשחקנים של הליגות הנמוכות ושל מחלקות הנוער. אנחנו רוצים להפגין עוצמה ואני מקווה שמאמנים רבים יגיעו במיוחד מאזור ירושלים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בריאות לפני הכל
(אבא דואג: 12:14 28-10-2020)
עם כל הצער והרצון להחזיר את החיוך לכל השחקנים,אסור להחזיר את הפעילות הזו לקבוצות לא תחרותיות מתחת לגיל נערים ב, זה פשוט מסוכן לשחקנים ולמשפחות ולא שווה את הסיכון. מתחת לגיל נערים ב הכל זה סתם מחלבת כספים,שיחכו עד יעבור זעם
2
צודק במאה אחוז
(לתצי: 06:59 30-10-2020)
אין צורך בליגה חובבנים שחקו בפראק עדיף תחסכו לקבוצות לא צריך לבזבז כספי ציבור נישפחים לריק אפה העירייה ביזיון צריך לתרום לטובת הציבור בתיי חולים מוסדות תורניים מושחטים נימאסתם די מספיק

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?