שר הספורט ביקר בדימונה והבטיח: "תוך שבועיים אגבש מתווה חדש לחזרת הליגה"

ביקור שר הספורט. טרופר עם ראש עיריית דימונה (צילום: אבי הרוש) ביקור שר הספורט. טרופר עם ראש עיריית דימונה (צילום: אבי הרוש)
שר הספורט ביקר באצטדיון בדימונה והבטיח לעשות הכל בכדי שהליגות הנמוכות יחזרו לפעילות בקרוב

בטקס חניכת המגרש הסינטטי החדש והמפואר, ובתיווכם של ראש העיר ויו"ר מ.ס דימונה נענה השר לבקשתם לאחר שהעלו בפניו את הבעיה הקשה שיש בליגה ובכך שם קץ לכל הפארסה סביב המתווה הלא הגיוני שההתאחדות הוציאה.

יו"ר מ.ס דימונה, שמואל אטיאס, ציין בפני השר את בעיית המתווה הקיים שמצריך בידוד מוחלט לשחקנים שלוקחים חלק באימונים דבר שלא הגיוני כי מעל ל 60 אחוזים מהשחקנים בליגה עובדים במקום עבודה נוסף. כמו כן, ביקש שמואל אטיאס בשמו ובשם כל היושבי ראש של קבוצות ליגה א׳ שיפעל עבור קבלת פיצויים בעקבות משבר הקורונה. השר הבין את בעיית המתווה והבטיח שיפעל להביא מתווה חדש.

הטקס עצמו היה ציון דרך בתרבות הספורט בעיר, פרוייקט ענק תקציב של 17 מיליון ש"ח שאושר עוד בתקופתה של שרת התרבות והספורט, מירי רגב, ובזכות הקשר החם בין ראש העיר לבין השרה רגב יצא הפרוייקט הענק הזה ,והיום הגיע שר התרבות והספורט הנוכחי חילי טרופר לגזור את סרט חניכת המגרש.

המגרש הסינטטי החדש ישמש את קבוצת הנוער של מ.ס דימונה. המגרש מכיל כ-500 מקומות. היציע שלו מקורה ובעל תאורת לד מהמתקדמות בעולם. סביב המגרש והמשטח ברמה הכי גבוהה, חדרי ההלבשה מושקעים מאוד ועברו חשיבה עד לפרט הקטן ביותר.

ראש העיר, בני ביטון, חובב ספורט מושבע וכספורטאי לשעבר שם לו למטרה לקדם את כל ענפי הספורט בעיר וההשקעה ניכרת.

במעמדם של ראש העיר בני ביטון, יו"ר מ.ס דימונה, שמואל אטיאס, ומחזיק תיק הספורט בעיר, אסי איפרגן, כיבד בנוכחותו שר התרבות והספורט, חילי טרופר, שהאחרון אף הודה ושיבח את כל המהפכה שמוביל ראש העיר בתחום תרבות הספורט והפנאי בעיר.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אל תבטיח אם אינך יכול לקיים ב100 אחוז
(ליאונל מסי של ליגה א: 21:59 28-10-2020)
דיבורים ודיבורים .. מר שר ספורט יקר אם עוד חודשיים יהיה גל שלישי יסגרו תליגה אז מה הטעם לפתוח בוא ננוח עונה נראה כדורגל בערוץ ספורט 1 ונשמור על כושר ובריאות לפתוח תליגה זה מיותר הכדורגל לא בסדר היום
2
ביקור מיותר
(למיני: 05:15 29-10-2020)
חבל על כספיי הציבור מספיק לכו לעבוד עושקים את הקבוצות חיים על חשבון התושבים פוחזים נימאסתם עדיף לתרום לטובת הציבור בתיי חולים מוסדות תורניים מושחטים
3
ליצנים
(דימונאי: 07:24 29-10-2020)
על הכבוד למירי רגב שתמכה בדבר משובח אבל הליצנים שמנהלים את הכדורגל מתחיל בעובדיה וניגמר בשמוליק אטיאס שאין לו מושג שקרן עם תעודות עדיף שסיגרון ינהל את כל הספורט בדימונה
4
פח זבל
(אחד שמכיר: 15:14 29-10-2020)
שמוליך אטיאס הייתה כל הזמן פח זבל ומי שמינה אותך הוא מיץ של הזבל לק תקבץ נדבות במונית