משרד הספורט אישר חזרה לאימונים, חלק מקבוצות ליגה א' מסרבות

חוזרים לאימונים. שחקני ליגה א’ (Payperlens) חוזרים לאימונים. שחקני ליגה א’ (Payperlens)
לאחר שיחות רבות בין משרד הבריאות ומשרד הספורט הוחלט על חזרה לאימונים משבוע הבא, אך חלק מקבוצות ליגה א' דורשות מתווה ברור

 עכשיו זה רשמי. הליגות הנמוכות חוזרות לפעילות כבר מתחילת השבוע וזאת לאחר הסיכום בין משרד הספורט למשרד הבריאות על מתווה החזרה לשגרה וקבינט הקורונה אישר את החזרה, וכאמור כבר בעוד פחות מחודש ייערכו משחקי הגביע בליגה א' ושבוע לאחר מכן ייפתחו כל הליגות הנמוכות.

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "מדובר בהישגים משמעותיים, אשר מצטרפים להחזרת המשחקים בליגות העליונות ולמאבק שלי על החזרת הספורט והתרבות. יש כאן ערך חינוכי גדול ותרומה דרמטית לספורט בישראל. עשרות אלפי ילדים ובני נוער יוכלו לחזור לשגרת האימונים בתוך זמן קצר. עשרות אלפי אנשים יוכלו לחזור ולשוב אל אתרי התרבות והמורשת שנפתחו. העיוורים יוכלו שוב לקבל שירות בספריות הייעודיות. נמשיך לעבוד בשקט, ביעילות ובאופן עקבי כדי לפתוח בצורה בטוחה וזהירה את יתר עולם התרבות והספורט. זו האחריות שלי ואני לא מתכוון להשאיר את התרבות והספורט מאחור."
 
למרות זאת בקרב חלק מקבוצות ליגה א' לא ממהרות לחזור לאימונים, ונציגי הקבוצות אף נפגשו היום בריינה בפגישה בה נכח גם חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל באסם סולימאן. בפגישה דרשו הקבוצות מתווה ברור שראשית יאפשר גם משחקי אימון עד לחזרה לליגה וגם אישור כי הליגה תגיע לסיומה בדומה לליגות המקצועניות כמו הליגה הלאומית וליגת העל.

"אם יהיה כדורגל אז הוא חייב להיות בכל הליגות ואם לא אז לא" אמר אחד מבעלי הקבוצות. מעבר לכך נציגי הקבוצות מעוניינים גם בפיצוי כספי במידה ויוחלט על השבתה נוספת של אימונים ומשחקים. "לא יכול להיות שנחזור לחודש או חודשיים ונשלם שכר לשחקנים ואז יעצרו אותנו" אמרו ראשי הקבוצות. בהתאחדות הבהירו: "יש אישור לחזור לאימונים מלאים כולל משחקי האימון".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חשבון נפש.
(נקדימון: 16:29 30-10-2020)
אני מציע לסגור את ענף הכדורגל לשנה לאות מחאה וזאת מהרמה הנמוכה שאנו חובים וסובלים וגם לעשות חשבון נפש לאן אנו רוצים להגיע . שחקנים גורפים כספים מהקבוצות והמדינה ומביישים את הכדורגל בארץ לכו לעבוד........
2
ראשי הקבוצות של ליגה א
(אלי : 17:15 30-10-2020)
ראשי הקבוצות של ליגה א לא רוצים לחזור לאימונים ולמשחקים עד שיקבלו רשת ביטחון כספית ובחיים הם לא יקבלו שקל
3
שלא יחזרו
(אבי: 07:22 31-10-2020)
לא צריך טובות. שיגידו תודה בכלל שמאשרים להם להתאמן
4
לכו לעבוד
(לרמן: 15:06 31-10-2020)
מה אתם בוכים לכו לעבוד אנשים מתים ברחובות ואתם מדברים על כדורגל אתם רציניים מספיק קצת שכל לא יזיק

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?