השקמה רמת חן והפועל הרצליה סיימו בתיקו מאופס

השקמה רמת חן ידעה שנצחון במפגש מול הפועל הרצליה יבטיח לה סופית עונה נוספת בליגה א' צפון אך במשחק חלש מאוד היא סיימה רק בתיקו ותצטרך נקודה נוספת בשבוע הבא במשחק החוץ מול עירוני שלומי נהריה על מנת להבטיח סופית את מקומה בליגה א גם בשנה הבאה.

השקמה רמת חן אירחה בשישי את הפועל הרצליה חסרת העניין למשחק שבו נצחון מקומי היה מבטיח לקבוצתו של עדי לוי מאמן השקמה עונה נוספת באופן ודאי בליגה א.המשחק נפתח בגישושים רבים וללא קצב ורק בדקה ה -15 ראינו את ההזדמנות הראשונה כשכדור חופשי מ 20 מטרים מצא את יותם יחזקאל שוער השקמה במקום כדי להדוף.ארבע דקות חולפות והשקמה עם נסיון ראשון שאסי טובי מקבל כדור ומ 20 מטרים בועט חזק אך מעל המשקוף.

 

רותם שמש מהשקמה(בלבן)וערן פוס מהרצליה.(צילום:בועז רביד)

 

דקה חולפת והשקמה מקבלת הזדמנות מצויינת כשאסי טובי מוצא את עצמו אחד על אחד מול פוזיננסקי שוער הרצליה אך איכשהו טובי בועט מחוץ למסגרת במצב קורץ ביותר.בדקות הבאות המשחק חזר להתאפיין במרכז השדה ללא הזדמנויות מיוחדות עד שבדקה ה -36 כדור חופשי מוצא את ראשו של אייל שטרית בלם השקמה שנוגח מעל המשקוף. בדקה ה -40 חצי מצב להרצליה כשערן פוס בועט כדור חופשי ומפספס במעט את המסגרת.על סף סיום המחצית אסי טובי ניסה במספרת מרהיבה לכבוש אך מחמיץ לא בהרבה את המסגרת.

 

מאיר לואין(באדום)עובר את גארי שפורקין מהשקמה.(צילום:בועז רביד)

 

המחצית שנייה הייתה חלשה מאוד ללא הזדמנויות מסוכנות ליד שני השערים ולמרות שהרצליה תקפה יותר היא הגיעה רק למצב בדקה  -75 כשקרן מסוכנת נהדפה בשנייה האחרונה ע"י יחזקאל שוער השקמה. בסיום 0:0 שתורם לשקמה נקודה נוספת במאבק להמנע ממבחני ההשרדות . בהרצליה ניתן לציין את עידו ישראלי ועוז חדות שבלטו מעל השאר כמו גם בשקמה את אסי טובי הבלתי נגמר ואת רותם שמש הפעלתן. שפט יניב אבידן(טוב אך לא נתקל במשחק קשה לשיפוט) לעיני 100 צופים במגרש השקמה.

 

מומו בן ניסן מהשקמה בפעולה.(צילום:בועז רביד)

 

 

 

 

 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה שלא הבקענו גול
(הרצליה עולה: 20:29 02-05-2009)
לשקמה יש 2 בלמים בני 40 ששוקלים 150 קילו כל אחד חיאווי ושטרית ולא הבקענו...אם היה לנו חלוץ רציני היינו לפחות מסיימים מקום שני
2
כפר קנא טבריה "משחק' סגור
( עמרי אזולאי גזולי: 09:14 03-05-2009)
תוך כדי המשחק נסגר התיקו
3
למספר 1
(אוהב כדורגל איכותי: 00:41 09-05-2009)
אתם הייתם צריכים להבקיע??? תגידו תודה שלא קיבלתם אפילו אחד,מחצית ראשונה הבחור הזה רותם שמש עשה לכם קרקס רק לא היה מי שיתרגם את המצבים שלו לגולים.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?