ראשי ליגות ב': "אם לא נחזור לפעילות בשבוע הבא, לא נפתח את הליגה"

יו יו"ר בישיבה (צילום פרטי)
לאחר דין ודברים בין יו"ר ליגות ב', התקבלה החלטה משותפת על הצבת דד-ליין ברור להתאחדות ולמשרד הבריאות. המטרה: חזרה לאימונים עוד השבוע

 אמש (שבת) התקיימה ישיבה בין ראשי ליגות ב' דרום ב', כאשר על הפרק: חזרה מיידית לאימונים ופתיחת הליגות.

יו"ר מכבי ערד תמר, אדם קולינס, התייחס לפגישה: "הייתה פגישה מצויינת, למרות שחלק רצו לפתוח את העונה וחלק לא רצו לפתוח את העונה. לכולם נמאס מהסחבת והגענו להחלטה משותפת ומחר נציג את הדרישות דרך עו"ד. המטרה היא חזרה מיידית לאימונים ופתיחת הליגה עד ב4/12".

ראשי הקבוצות יעלו מספר דרישות עיקריות ובינהם: פתיחת האימונים באופן מיידי, תחילת הליגה עד ה4/12, סיום הליגה בכפוף למתווה של ליגות א', פיצוי כספי בדומה למה שקיבלו ליגות א' והחזרי אבטחה, שיפוט, דמי רישום והוצאות שיזרוע באופן יחסי.

עוד סוכם בפגישה שאם הדרישות לא ימלאו אז הקבוצות לא יפתחו את הליגות וידרשו בנוסף החזר של דמי רישום, הוצאות שזרוע ודמי שיפוט על העונה.

יו"ר מ.ס. שיכון המזרח, אלי אמסלם, הוסיף ואמר: "ההחלטה לא להחזיר לפעילות את ליגות ב' וג' היא החלטה הזויה ובזויה. איך ייתכן ששחקני נוער, נשים ושחקני ליגה א' יחזרו ושחקני ליגות ב' וג' לא?, במה הם שונים מאיתנו?, לא ייתכן שהחזירו את כל הכדורגל ושתי ליגות השאירו מאחור כבני ערובה! בושה וכלימה לכל הנוגעים בדבר!".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מדינה עקומה
(אין צדק: 09:40 08-11-2020)
העיקר מאשרים כל יום הפגנות של אלפי הזויים בכל רחבי המדינה אבל 20 שחקנים להתאמן אסור.אסור לשתוק
2
מנהל
(מנהל: 14:41 08-11-2020)
אין חשק לחזור כבר לא צריך לאיים בואו נחסוך את הכסף לשנה הבאה עדיף למה להתאמץ כבר נגמרה העונה חברים
3
ל2 היקר
(בועז: 08:37 09-11-2020)
חייבים לשחק העונה באיזשהו פורמט,אפילו בלי עליות וירידות שהשחקנים ישחקו בתשלום סימלי או התנדבות. אחרת בעונה הבאה הליגה תהיה יותר פח ממה שהיא היום. תבין זה קטטסטרופה לשחק שנה הבאה עם שחקנים שלא שיחקו עונה וחצי
4
הרי בחורף [מינואר אצלנו חורף וגם ככה יבטלו משחקים]סביר שהמדינה תהיה בהגבלות חמורות אז כנראה גם סיבוב לא יספיקו לשחק את מחציתו.. גם ליגה א' זה על גבול הבדיחה ...אבל כבר החליטו לגביה.
5
ביבי הביתה
(דן: 08:14 10-11-2020)
שתחשבו פעם הבאה בקלפי,לשים את לפיד ולא את הליצן ביבי,אז הכל יהיה כשורה במדינה.

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?