היום בצהריים שחקני ליגות ב' וג' יפגינו מול ההתאחדות

הפגנת ליגות ב' וג' יוצאת לדרך הפגנת ליגות ב' וג' יוצאת לדרך
היום בשעה 12 בצהריים יתאספו שחקנים, מאמנים וחברי הנהלה מליגות ב' וג' מול ההתאחדות ויפגינו למען החזרה למגרשים. השוער נועם דוד, ממובילי המחאה:" זה הזמן שלנו להשמיע את זעקתינו"

היום בשעות הצהריים, אנשי מפתח בליגות ב' וג' יצעדו מול משרדי ההתאחדות לכדורגל באצטדיון רמת גן בזעקה "להחזיר את הליגות ב' וג' לפעילות". 

אחרי שבליגה א' הוחלט על חזרה לאימונים, אנשי ליגות ב' וג' איימו כי הם לא יפתחו את העונה במידה וההתאחדות לא תאשר חזרה לאימונים. בתחילת השבוע, החליטו אנשי מפתח בליגות ב' וג' לצאת למחאה. המאמן, אמיר כהן, העלה פוסט זועם בוא הוא דרש משר התרבות והספורט, חילי טרופר, שהליגות לא ייפלו בין הכיסאות בגלל פוליטיקה ולהחזיר לפעילות עד ליום ראשון הקרוב.

שוער קריית מלאכי, נועם דוד, קרא לגורמים בליגות ב' וגי' להשתתף: "שחקנים, מאמנים ,בעלי קבוצות ואוהדים. זה הזמן לקום ולהשמיע את זעקתנו, להילחם על מקור פרנסתנו ובראש ובראשונה על הלב, החמצן והחיים שלנו. בואו בהמוניכם להפגנה להשמיע ולזעוק את מה שהכי יקר לנו שלא תתעוררו יום אחד ותבינו שזה היה מאוחר מידי, אנחנו לא שונים מליגה א', ממחלקות נוער. ליגה ב' רוצים שיויון".

בנוסף, יושב ראש עירוני נתיבות, ישראל שריקי, שלח מכתב לכמה מקבלי ההחלטות: "אנחנו רואים בזה אפליה, יותר מ-500 בעלי מקצוע יושבים בבית. אנחנו נפגעים מבחינה מקצועית וכלכלית. אבקש לחזור בפעימה הראשונה לאימונים ולאחר מכן לפתוח את הליגה בהתאם להנחיות התו הסגול".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שבו בשקט
(חיים: 08:24 11-11-2020)
אנשים מתים ברחובות ואתם מדברים על כדורגל אתם רציניים מספיק לכו לעבוד עושקים את הקבוצות חיים על חשבון התושבים פוחזים נימאסתם עדיף לתרום לטובת הציבור בתיי חולים מוסדות תורניים מושחטים נימאסתם
2
לא יעזור לכם כלום
(פטי: 10:06 11-11-2020)
איו צורך בליגות הנמוכות לכו לעבוד עושקים את הקבוצות חיים על חשבון התושבים פוחזים נימאסתם עדיף לתרום לטובת הציבור בתיי חולים מוסדות תורניים מושחטים נימאסתם
3
כדורגל זה דרך חיים
(נתי: 11:03 11-11-2020)
שיחזירו לנו תכדורגל כבר !
4
ליגות של ועדות משמעת
(שלי: 11:41 11-11-2020)
ב.ג ליגות של ועדות משמעת יותר טוב שנה פגרה
5
שחקנים עושקיחם
(ע: 12:49 11-11-2020)
אין צורך בליגות עם שחקנים שמרוויחיםן סכומים לא הוגנים בשחוררררר ברור שיפגינו מה עם הנוער אין לו מקום בליגות האלה בגללכם בעלי קבוצות אל תהין פראיירים דיייי

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?