הפגנת שחקני ליגה ב': "נפגין מול ביתו של אורן חסון"

שחקני ליגות ב' מול משרדי ההתאחדות שחקני ליגות ב' מול משרדי ההתאחדות
אתמול (ד') יצאו כשלושים שחקני ליגות ב' וג' לאצטדיון רמת גן להפגין מול משרדי ההתאחדות לכדורגל. השחקנים עידן חג'ג' ועומרי בן דוד נכנסו לשוחח עם מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר: "עירבבו אותנו, לא יצאנו עם בשורה"

 אתמול (ד') בשעה 12 בצהריים התכנסו כ-30 שחקנים וגורמים בליגות ב' וג' להפגנה מול משרדי ההתאחדות לכדורגל באצטדיון רמת גן.

תחילה, השחקנים לא הורשו להפגין במתחם האצטדיון והתבקשו על ידי שוטרים שהיו במקום להפגין מעבר לכביש, הממונה על הליגות הנמוכות בהתאחדות גיא גולדפרב ירד לשוחח עם המפגינים. לאחר כשעה של הפגנה, הורשו השחקנים להיכנס למתחם ושוב התבקשו לצאת אלא שבסוף הגיעה הפשרה כשקשר עירוני מודיעין, עידן חג'ג' ושוער שיכון המזרח, עומרי בן דוד נכנסו לשוחח עם מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר ולטענתם יצאו מהפגישה ללא בשורה אמיתית.

שוער שיכון המזרח, עומרי בן דוד שהיה בתוך הפגישה עם קמר סיפר:"עירבבו אותנו. נכנסנו לשיחה בידיעה שלא נצא ממנה עם בשורה. העובדה שמשחק הנבחרת נדחה גרמה לשיחה שלנו להיות קצרה מאוד. הסברנו לקמר שליגות ב' הם כמו ליגה א', שזה מקור הפרנסה שלנו ושבמידה והיו נלחמים עלינו וחוזרים עם ליגה א' ביחד היינו במקום אחר. קמר הסביר לנו שהוא לא מוכן להקריב ליגה א' בשביל ליגה ב'. איך שזה נראה? כנראה שלא תהיה ליגה".

על העובדה שהליגה לא יכולה להתקיים הוסיף: "הסברנו שזה כמעט ובלתי אפשרי, שחקנים שלא ישחקו שנה וחצי התקשו לחזור למסגרת של אימונים".

כמות המפגינה כאמור, הייתה כשלושים אנשים, כמות מאוד מאכזבת על כך הוסיף בן דוד "הגיעה כמות מאכזבת של 30 מפגינים. לא הגיוני שבליגות שיש בהם כ-2000 שחקנים, מאמנים ובעלי מקצוע יגיעו להפגנה רק כשלושים אנשים, זה נוח לאותם אנשים. מאז שיצאנו מההפגנה נזפנו בשחקנים שלא הצליחו להגיע, ניסיתי ליצור קשר עם גורמים בליגות הצפוניות ואף אחד מהצפון לא הגיע, כאילו זה לא מלחמה בשביל כולנו. שחקני ליגה א' השיגו את שלהם והיו יותר מאוחדים ורועשים".

קשר עירוני מודיעין, עידן חג'ג' שגם נכח בשיחה הוסיף:" לאחר כשעה ללא מענה וללא התייחסות של אף גורם בהתאחדות יצא שוב פעם גיא גולדפרב וביקש לשלוח שני נציגים פנימה כדי לדבר עם רתם קמר מנכל ההתאחדות שפינה לנו בסך הכל כ-5 דקות מזמנו ללא קבלת תשובות מספקות. הדבר היחיד ששמענו ממנכל התאחדות הוא התנערות מאחריות והסבר שמשרד הבריאות הוא זה שאחראי לפתיחת הליגות. רק לא מובן מה שחקני ליגה ב וליגה ג שונים משחקני ליגה א ומחלקות הנוער. ההיפך הוא הנכון, שחקני ליגה ב מתאמנים פחות משחקני ליגה א'. יצאנו ללא בשורה וללא התחייבות לתאריך מסוים של חזרה לשגרה. אנחנו נמשיך בשלנו עד שהזלזול בשחקני ליגה ב' ו- ג' יפסק. ולסיום אאחל לכולם בריאות וחזרה במהרה לשיגרה".

הצעד הבא ככל הנראה הוא לרתום כמה שיותר שחקנים וגורמים בליגות ב' ולהפגין מול ביתו של אורן חסון: "מספיק שמתוך ה-2000 שחקנים, ירתמו למשימה 500 ואנחנו נוכל להחזיר את הכדורגל שלנו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא ידעתי שיש הפגנה של הכדורגלנים תודיעו פעם הבאה מסודר כמה ימים לפני ונבוא כמות
2
מסכים בכל מילה
(ג׳או: 15:39 12-11-2020)
תפתחו קבוצה מסודרת ותביאו איש קשר שיהיה אפשר לעשות את זה מסודר ואכה נארגן את כל השחקני ליגה ב׳
3
שחקנים ומאמנים
(שרון: 15:47 12-11-2020)
יקרים אנחנו שקופים ורק בג"צ יעזור לעצור את כל הליגות ורק ככה יתנו לנו לחזור לשחק ולעשות את מה שאנחנו אוהבים
4
מה אתה מבלבל את המוח
(סברי: 16:51 12-11-2020)
אין צורך בליגה ב לכו לשחק בפראק השכונתי

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?