דני אסולין: "המטרה להתברג כמה שיותר גבוה בצמרת"

מוכן לאתגר. אסולין (דאפר מחאמיד) מוכן לאתגר. אסולין (דאפר מחאמיד)
מאמן מכבי צור שלום מודע לאחריות שמוטלת על כתפיו ומרוצה מבניית הסגל. הקבוצה לא תצרף עוד שחקנים

אחד הסיפורים היפים שקרו בסגר הראשון של הקורונה הייתה ההחלטה של צור שלום וקריית אתא להתאחד למועדון אחד, כאשר נכון לרגע זה המועדון ייקרא רק צור שלום ומי שיאמן יהיה שחקן העבר של הקבוצה, דני אסולין.

שחקן העבר מודע להאוהדים רוצים לראות קבוצה מאוחדת איכותית ובירך על החזרה למגרשים. אסולין: "כיף גדול לחזור, השחקנים שאלו אותי בשבועות האחרונים לגבי חזרה. זאת תקופה לא פשוטה והחזרה לא אידיאלית אבל אנחנו שמחים שחזרנו ועושים הכל כדי להיות מוכנים לליגה".

אסולין דיבר על הקושי בשבוע האחרון: "במשך חודש וחצי התכוננו ואז ההכנה נעצרה וירדה לטימיון והתחלנו הכל מחדש. יש לנו מספר שבועות להתאמן וגם זה קשה בגלל מחסור במגרשים וקושי במשחקי האימון. גם הגיבוש בקבוצה לא מתבצע כראוי כי זה מחולק לפי קפסולות וזה לא קל אבל אנחנו עושים את המיטב".

במועדון החליטו כי הסגל הושלם לאחר הצטרפותם של חלוץ קריית שמונה ובן מלכה שהגיע לעוד יעד במחוז הצפוני. אסולין: "הסגל הושלם והמטרה שלנו להתברג כמה שיותר גבוה בפלייאוף העליון ולהציג כדורגל איכותי".

לסיום התייחס המאמן לקורונה ואמר: "אין ספק שזה השפיע עלינו אבל אנחנו מברכים על הקיים ועל חצי הכוס המלאה וזה יכל ללכת הפוך ולכך שלא תהיה ליגה בכלל ככה שאנחנו אופטימיים". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דני אסולין
(קרית אתא: 16:07 17-11-2020)
תשמח עכשיו כמה שיותר כל עוד לא התחילה הליגה
2
קרית אתא
(דויד חיים: 10:51 18-11-2020)
הכחדתם את המועדון בכאילו איחוד בושה וחרפה סיבוב יפה אבל עשיתם על כולם
3
בהצלחה דני
(טברייני: 18:36 20-11-2020)
בטוח בהצלחתך !!!