דודו אדרי: "סוף סוף משחק רשמי לאחר שמונה חודשים"

שחקני טירה. סוף סוף משחק רשמי (נזיה סולטן) שחקני טירה. סוף סוף משחק רשמי (נזיה סולטן)
מועדון ספורט טירה והפועל כפר קנא ייפגשו היום במשחק הרשמי הראשון של הליגות הנמוכות מאז התפרצות נגיף הקורונה

סוף סוף זה קורה. קבוצות ליגה א' פותחות את העונה בצורה רשמית עם משחקי גביע המדינה, כאשר הערב הפועל כפר קנא תארח את מועדון ספורט טירה. שתי הקבוצות מייחסות למשחק הזה חשיבות נמוכה במיוחד, כיוון ששבוע הבא מתחילה הליגה אך  הקבוצות עדיין ירצו להגיע למחזור הראשון עם טעם של ניצחון.

הפועל כפר קנא ביצעה העונה מספר החתמות מעניינות ובין האחרונים שהצטרפו הגיע גם הבלם, שני סאלם, שעזב את הפועל אום אל פאחם. "עזבתי את אום אל פאחם בגלל דקות משחק וזה היה נכון לקריירה שלי. זה מרגש מאוד לחזור למגרשים אחרי הרבה זמן ויש אווירה מעולה בקבוצה. יש לנו שילוב נהדר של שחקנים צעירים מוכשרים עם שחקנים מנוסים"

הבלם התייחס לגביע ואמר: "לא היה לנו הרבה זמן להתכונן ונעשה את המיטב. לא ראינו את טירה העונה אבל לא מצפה לנו משחק קל ונעשה הכל כדי לנצח".

מהצד השני, בטירה בנו את אחד הסגלים האיכותיים בליגה ומי שממשיך בקבוצה הוא החלוץ, דודו אדרי, שאמר: "זאת הרגשה מצוינת לחזור ואחרי תקופה כל כך ארוכה זה הזמן לחזור וזה משחק רשמי ראשון לאחר שמונה חודשים. אי אפשר לתאר את ההתרגשות שלנו".

אדרי התייחס ליריבה ולמטרות של הקבוצה העונה: "מדובר במשחק גביע שישמש כמשחק הכנה לליגה אבל לא נוותר ונעשה הכל כדי לנצח. אנחנו לא מכירים את כפר קנא אבל מגיעים בהתלהבות רבה שבמשך המשחק תצטרך לעבור ליכולת ואנחנו נראה את פערי הרמות על המגרש. יש לנו סגל איכותי העונה וההנהלה עשתה הכל בכדי להגיע מוכנים ולגבש אותו ולכן המטרה היא רק עליית ליגה".
 

תגובות

+ הוסף תגובה