עודד קוטר: "רוצים לעשות עוד יותר מהעונה שעברה"

בטוח בקבוצה. עודד קוטר (אבי רביבו) בטוח בקבוצה. עודד קוטר (אבי רביבו)
המאמן שהגיע בסמוך לפתיחת האימונים מודע לעבודה קשה, מרוצה מהסגל הקיים ואופטימי לפני פתיחת העונה

הפועל כאוכב הייתה אחת ההפתעות הנעימות של העונה שעברה במחוז הצפוני כאשר נלחמה עד סיום העונה עם הפועל איכסל על עלייה ואף הגיעה לגמר המחוזות. העונה קיוו בקבוצה לעשות צעד נוסף אך רגע לאחר פתיחת האימונים נאלצו להיפרד מהמאמן, אדהם האדיה, שעבר לאחי נצרת ובמקומו מונה עודד קוטר.

קוטר שנחשב לאחד המאמנים המצליחים במחוז הצפוני, אך הוא פתח את העונה כמאמן קבוצת הנוער של טוברוק וכעת הוא חוזר לליגה א' ויאמן את כאוכב. קוטר: "אני שמח לחזור לאמן ויהיה לנו קשה לחזור כאשר הקבוצה לא התאמנה באופן סדיר במשך שמונה חודשים ונקווה שהעונה תיפתח ותסתיים כמתוכנן וזה הכי חשוב".

מה הקושי הגדול בהכנה?

"יש קושי אדיר שלא מתאמנים באופן סדיר במיוחד שהיה חודש של הכנה הכל נעלם. מבחינתנו התחלנו הכל מחדש והיה שבוע אימונים ובעוד שבוע כבר מתחילה הליגה אבל זה מצב נתון. יש קושי גם מבחינה מנטאלית כי גם כאן ההכנה היא לא פשוטה".

איך הגיע הקשר עם כאוכב?

"נפגשתי עם ההנהלה ומהתחלה היה לנו חיבור טוב ומקווה שזה יימשך לאורך העונה. מדובר בקבוצה טובה עם אנשים נהדרים שעשו עונה מצוינת בשנה שעברה. יש כאן צןות מקצועי איכותי שהחזיק את הקבוצה לאחר עזיבתו של האדיה".

יש כוונה לצרף עוד שחקנים?

"אני מכיר היטב את רוב השחקנים ויש מספר שחקנים שעזבו והכוונה להתחזק בעוד 3-4 שחקנים חדשים".

מה המטרה של הקבוצה?

"המטרה היא להמשיך כמה שיותר למעלה בטבלה ולעשות עונה יפה כמו בעונה שעברה ושוב אני לא רוצה לדבר עכשיו על עלייה כי זה מוקדם אבל יש לנו קבוצה טובה ואם נעשה שיפורים בכמה מקומות אז נהיה קבוצה מצוינת".

מילה לסיום?

"אני מאחל שהעונה הזאת תסתיים וזה הזוי שבכלל מדברים על זה. אני רוצה לאחל לכולם שייהנו מהליגה כמו שקרה בשנים האחרונות כי מדובר בליגה מעניינת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה המאכזבת של ליגה ב' דרום ב'?