והרי התחזית: ליגה א' צפון

סוכנות השחקנים D&A בתחזית מעמיקה ומדוייקת על קבוצות ליגה א' צפון

הנה זה הגיע, לאחר שמונה חודשים של פגרה בליגות הנמוכות, שפגעה קשות במועדונים ושחקני הקבוצות, ליגה א׳ סוף סוף חזרה ופתחה את שעריה לעונת 2020/2021. כמו שתי הליגות הבכירות: ליגת העל והליגה הלאומית, גם בליגות הנמוכות לא נזכה לחוות את הקהל הישראלי במגרשים, כאשר בעונה הקרובה כלל לא ידוע האם הוא אכן יחזור, והאם הליגה תיעצר פעם נוספת בעקבות משבר נגיף הקורונה.

זו תהיה העונה הראשונה בליגת הנמוכות ללא חברנו האהוב, המאמן אילן סוויסה ז״ל, שנפטר ממחלת הסרטן לפני מספר חודשים וזכרונו ייחקק בליבנו לעד.

הפועלה בני ערערה

מאמן: מוחמד סמארה.

סמארה ממשיך את עונתו השנייה במועדון, וינסה להוביל את הקבוצה להישארות בליגה א׳ צפון. סגל הקבוצה צעיר, ומי שיצטרך להנהיג את הקבוצה הם אדהם סולטן, וואליד סידאווי, מוחמד עקל ומג׳ד ג׳ש. ערערה הולכת לקראת עונה קשה, ולדעתי תמצא את עצמה בקרבות תחתית לאורך כל העונה.

 שחקני ערערה (וואסים מוואסי)

הפועל באקה אל גרבייה

מאמן: אלעד בראון

בהנהלת המועדון בנו קבוצה בהתאם לתקציב, והסגל השנה יהיה פחות משכנע בעונה שעברה, ומי שיצטרכו להוביל את הקבוצה הם אביב חדד, איתמר כהן, מוראד חוג׳יראת ועומאר מנצור. בכל מקרה יכולה באקה אל גרבייה להפתיע ולא מן הנמנע שגם תתחזק במהלך החודש הקרוב.

יפתיעו גם השנה? שחקני באקה (וואסים מוואסי)

מ.ס דבורייה

מאמן: מאיר כהן

ההתנהלות החובבנית של דבוריה, בה ההנהלה מתחלפת בכל שנה, ונרשמה לעונה הנוכחית בדקה ה-90, כאשר היא עדיין חייבת כספים לשחקנים מהעונה שעברה והליכי בוררות רבים עוד לפניה, לפחות קיבלה מאמן בדמותו של מאיר כהן, שחקן העבר הוותיק שבעונתו הראשונה יצטרך להתמודד על הישארות בליגה, כשהסיכוי הוא מאוד נמוך וכמעט בלתי אפשרי. סגל הקבוצה בנוי משחקנים צעירים ואלמוניים, שיקבלו את ההזדמנות להרשים. לדעתי הקבוצה תרד ליגה וזוהי עונתה האחרונה בליגה א׳ צפון.

בני זלפה

מאמן: יובל שטרית

סגל הקבוצה עדיין לא הושלם, כאשר המועדון עדיין לא חזר באופן מלא מפגרת הקורונה, ובשונה מהשנים האחרונות, אשר בהן התמודדה בצמרת, השנה זה נראה כי זה יילך בכיוון ההפוך, והנהלת זלפה צריכה להתעורר לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

הפועל כפר כנא

מאמן: וואסים עבאס 

עבאס שחזר לקבוצה ובנה סגל חדש כאשר המטרה הייתה להעמיד קבוצה שתתחרה בצמרת. סגל הקבוצה עבר מהפך גדול, ותומר אלבז, שני סאלם, מוחמד יספון, גדי מלסה, שאדי שעאבן וחאלבי הייתם הם השמות שהוחתמו, ובימים הקרובים במועדון ינסו לצרף חלוץ נוסף. לדעתי כפר קנא תהיה החתמת העונה ותתברג בצמרת הטבלה. בעיניי כפר קנא עשויה להיות ההפתעה הגדולה של העונה הזאת.

בני פרדיס

מאמן: פאיד חסון

העולה החדשה תנסה לתקוע יתד בליגה א׳, כאשר השחקנים שיצטרכו להוביל אותה הם מחמוד עבאס, מוחמד אבו ראס, אושר טפירו וטאהר קטאני. לדעתי נראה את פרדיס מתמודדת בעיקר באמצע הטבלה.

בני טמרה

מאמן: חליל שמע

חליל שמע כשלצידו יהיה המנהל המקצועי שמעון הדרי. בתחילה בנו קבוצה צעירה, ותוך כדי תנועה החליטו לשנות מסלול, ולבנות סגל שחקנים בכיר כאשר המטרה היא להיאבק על העלייה לליגה הלאומית. הצטרפו: חאלד חלאילה מבני סכנין, אחמד קסום מהפועל נוף הגליל, וואהיל חירבאווי, החלוץ משה בן לולו ומאור זוהר. כל תוצאה פרט לעלייה ייחשב לאכזבה עבור טמרה.

החתמה משמעותית. חאלד חלאיילה

מכבי צור שלום אתא

מאמן: דני אסולין

בקיץ האחרון שתי הקבוצות - צור שלום וקריית אתא התאחדו, והשחקן אסולין פרש מכדורגל היישר לעמדת המאמן של המועדון המאוחד. המטרה היא להשיג את ההישארות המוקדמת, ולא להסתבך בקרבות תחתית ואין כל סיבה שזה לא יקרה.

הפועל רובי שפירא

מאמן: ענאן פרו

מהפכה ברובי שפירא, שצועדת לעבר עונה כלכלית, כאשר מיקי קופל עזב את המועדון לאחר תקופה נהדרת בה הצליח לבנות מועדון מסודר שמנוהל בצורה מקצועית. בהתאם לתקציב, בנו קבוצה צעירה שתתמודד בעיקר על ההישארות בליגה, כאשר המשימה תהיה קשה אך אפשרית.

צעירי טייבה

מאמן: אורן בורבה

הקבוצה שעברה מהפך ניהולי מקצועי בקיץ האחרון, צועדת אל עבר הלא נודע ומסומנת כמועמדת ברורה לרדת ליגה. מצד שני דווקא היעדר הציפיות וחיבור נכון של השחקנים הצעירים יכול להוביל אותה להפתעת העונה.

הפועל מגדל העמק

מאמן: חיים לוי

חיים לוי הוותיק והמנוסה, שממשיך לעונה שנייה בקבוצה כאשר כל הסגל הביתי נשאר במועדון. הצטרפו: טל בויס, רועי ארז, אופק ברזני, עדן בן שמחון והחלוץ לואיס זומה. תחת הדרכתו של לוי נראה קבוצה שמשחקת כדורגל שמח, נבנה משהו יפה במועדון, כאשר המטרה היא לצרף בלם ולעשות עונה שקטה ולהיות במרכז הטבלה.

איחוד בני מג׳דל כרום

מאמן: חאתם כריים

העולה החדשה מתבססת על רוב הסגל בעונה שעברה, כאשר במועדון מאמינים שזה יספיק גם בעונה הקרובה וינסו להבטיח את ההישארות בליגה.

חאתם כרים (מחאסן נאסר)

עירוני טבריה

מאמן: מוריס אוזן

למרות הבעיות הכספיות מהעונה שעברה, נבנה סגל בעל שחקנים בכירים ומנוסים בליגות הנמוכות, שהמטרה היא להיאבק בצמרת הטבלה ובחוד ישחקו לירון אלימלך וניראל מחפוד, מההתקפות הטובות בליגה א׳ צפון. כולי תקווה שהשחקנים יתעסקו במה שקורה על המגרש, ולא בבעיות הכלכליות מסביב למועדון.

מ.ס טירה

מאמן: חיים סירוטקין

סירוטקין ממשיך לעונה בשנייה במועדון, לאחר שבעונה שעברה הצליח להוביל את הקבוצה לצמרת ולעונה מפתיעה. השנה העמידו קבוצה מספיק טובה לעליית ליגה, וכל מילה מיותרת.

ימשיכו את המומטום? שחקני טירה (נזיה סולטן)

בני ריינה

מאמן: עיסא נוגידאת

העולה החדשה שחוזרת לאחר היעדרות של 13 שנים בליגה א׳ צפון, בנתה קבוצה מושקעת עם הרבה כוכבים כאשר המטרה היא לעלות לליגה הלאומית בסיום העונה. החיסרון הגדול הוא שהיא לא תשחק במגרש הביתי, אלא בכפר קנא.

הפועל בועיינה

מאמן: אחמד סבע

במועדון בנו קבוצה צעירה ורעבה, ומספר שחקנים מנוסים הצטרפו: לואב כיאל, ספואן זועבי, מוחמד כנוואתי וג׳אנם מחאג׳נה. לדעתי הקבוצה תתמודד במרכז הטבלה.

הפועל הרצליה

מאמן: מומו ניסטל

אחד המקומות החמים בליגה א׳ צפון, שמעמיד תנאים טובים ומקצועיים לשחקני הקבוצה, שבעונה הקרובה תתחרה בצמרת הגבוהה תחת הדרכתו של ניסטל. שקד נחמני ממשיך לעונה שנייה, עמיר אבלס שהצטרף ממגדל העמק, אסף בן שבת, עדן גמליאל וגיא רפאלי הם חלק מהרשימה שתוביל את הרצליה בעונה הקרובה ולדעתי תפריע להרבה קבוצות בדרך. יעשו טוב במועדון אם ישנו פאזה ובמקום שאיפות צמרת בליגה א׳, סוף סוף יעשו את קפיצת המדרגה המיוחלת לליגה הלאומית.

הפועל כאוכב

מאמן: עודד קוטר

הקבוצה שהגיעה בעונה שעברה כמעט לעלייה היסטורית החלה את ההכנה לעונה הזאת באיחור רב במיוחד לאחר עזיבתו של המאמן, אדהם האדיה. האחרון היה כל יכול במועדון והמזל של כאוכב שהצליחה לייאש את העמדה במאמן מנוסה כמו עודד קוטר שיצטרך תוך זמן קצר לבנות קבוצה איכותית לצמרת הגבוהה.

איזה עונה מחכה להם? שחקני כאוכב (וואיסים מוואסי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טבריה חייבת כספים ....
(מנשה: 09:08 22-11-2020)
לא מבין איך נותנים להם לפתוח את הליגה ,הנהלה בלי כבוד שלא שלמה כסף שמגיע לחצי קבוצה משנה שעברה,בתקופה הכי קשה...בושה וחרפה !!
2
אדום עולה
(אוהד טירה: 14:01 21-11-2020)
בטירה יש סגל שחקנים מושלם ומטרה היא איך ורק עליה ללאומית חוויה לראות קבוצה טירה איך שהיא משחקת .תענוג גדול ילא טירה אדום עולה
3
טירה
(משה: 09:39 22-11-2020)
טירה חבל על הכסף . בחיים אתם לא תעלו נתראה בסוף
4
עדן בן מנשה
(מגדל העמק: 05:46 22-11-2020)
השחקן שהיצטרף למגדל העמק זה עדן בן מנשה ולא כמו שרשמתם ניתוח חובבני.
5
טבריה
(דוד: 07:40 23-11-2020)
מי שגוזל משכר שחקנים של עונות קודמות בחיים אבל בחיים לא יצליח הכול התפוצץ להם בפנים וזה סופו של כול גזלן!!